Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cod casetofon
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
mmitica
Am cumparat o masina second-hand touran si nu mi-au dat codul pentru casetofon!!!! ce pot face :-??
::::AL3X::::
Poi iti cere codul? Daca nu nu ai de ce sa iti faci probleme...daca iti cere te duci frumos la reprezentanta vw si vei afla sigur codul
cucuci
sau mergi la cineva cine decodeaza casetofoane.
golfuletz
scump si gresit fratilor!...oricine se pricepe si-ti face un test motor i-ti ''vede" pe laptop codul dupa ce se conecteaza la masina ta...tre doar sa-i ceri si tu sa ti-l notezi pe o hartie.
daca-i schimbi bateria cumva mai repede vb. cu electricianul sa-ti mai lege una in paralel si nu se va pierde codul!
doncetty
incearca pe http://forum.eserviceinfo.com/ se gasesc coduri de la toate marcile . succes
doncetty
QUOTE (mmitica @ Mar 28 2008, 09:34 AM) *
Am cumparat o masina second-hand touran si nu mi-au dat codul pentru casetofon!!!! ce pot face :-??

Incearca pe http://forum.eserviceinfo.com/ se gasesc coduri pentru mai toate tipurile de cas-uri. trebuie sa ai rabdare , cineva te poate ajuta . Am patit si eu la fel . Succes
mmitica
multumesc , am rezolvat la reprezentanta thumbsup.gif
redster
Salutare, am un unki, kre si-a luat un vw passat break, de prin 98 cred, kre are casetofonul(original al masinii) codat, si normal, masinile de la bulgari (si cazul meu) nu au cartile cu datele tehnice, pe mine m-a costat in bulgari knd mi-am luat mjina mea, 12 leva, undeva la 6 euro! dak ne-ti putea ajuta cumva ar fi sooper! P.S. Nu retin momentan numele firmei producatoare a casetofonului
DORU
Bine ai venit !

1. Nu mai folosi limbaj mIRC !!

2. Exista topic dedicat in aria tehnica, posteaza acolo toate info despre R-CD VW si vei afla si codul.

Succes !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.