Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Searching for informations ...
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini pe doua roti
iulia27504
F1! Unde gasesc si eu o clasificare detaliata pt "masini pe doua roti", cu tot cu detalii tehnice?
guerilla
Te rog sa modifici titlul topicului.. pt ca inceputul ( "hail...") este foarte provocator :evil: si in plus nu este nici sugestiv.
iulia27504
Sorry! Didn' mean to offend u. Dar in engleza mea de balta va salutam ca intre "rockeri".
alex20
Exagereaza si adminii ....
guerilla
Alex, nu cred ca am exagerat deloc. daca ai fi vazut titlul initial mi-ai fi dat dreptate. au fost cazuri pe forum cand a fost necesar mai putin de atat pentru a se naste un flame.
acum va las sa vorbiti despre motoare.
iulia27504
pai in loc sa povestiti despre subject-ul meu mai bine mi-ati da si mie un link laugh.gif
Dan29371
cumpara revista MOTOLIFE si gasesti tot ce vrei akolo
Carina Big
"Iulia27504"
Pe net nu prea ai sanse sa gasesti o astfel de clasificare cum doresti tu, insa pentru asa ceva iti recomand reviste de specialitate, asa cum ti-a recomandat deja si ...., o alta este "Univers Moto", etc.
Plus ca cei de la MotoLife, au lansat anul acesta (aprox. martie 2005) un catalog super cuprinzator (pentru ce s-a dat pe piata pana acum) cu toate modele moto inclusiv date tehnice, preturi, comparatii, etc...
Eventual ia legatura cu ei si poate iti mai pot trimite un exemplar. Eu asa am facut sa intru in posesia a mai multor exemplare.
SUCCES!
serban39961
www.bikez.com

Ai majoritatea modelelor de la 1970 incoace biggrin.gif
Rosu62255
Salutari


E un ziar saptaminal in UK 'Morocycle News' si o revista lunara 'Superbike' (www.motorcyclenews.com si www.superbike.co.uk). Au deajunsa info acolo sa devii savant(a).

Bafta.
Lucian55
information nu are plural :angel: beer.gif
Paul46623
http://www.motorcyclespecs.co.za/Index.htm
pretorian
credeti ca in 6 luni nu a gasit ? biggrin.gif
Paul46623
Poate n-o cauta numa el.
pretorian
QUOTE(Paul46623)
Poate n-o cauta numa el.


atunci iti recomand site-uri de specialitate unde poti afla amanunte, dar pe pm daca vrei sa nu facem reclama beer.gif
Armadyllo
Un catalog moto,cred ca e de-ajuns sa afli multe info despre motoare.Daca vrei detalii mai fine...fa o vizita la dealer.. biggrin.gif ..poate si un drive test edifica multe
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.