Help - Search - Members - Calendar
Full Version: intalnire timisoara
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
alexkon24
dupa ce s-a terminat intalnirea nationala a toyotistilor invoc o intalnire locala.ce ziceti timisoreni pe cand ?
vio
cred ca vine si Costache Vanatorul de Caprioare la acea intalnire smile.gif)
drabisan
Pe Costache nu-l mai desparti de Timisoara vreo saptamina.
Noi, oamenii insurati o sa mergem la cumparaturi in Ungaria...sa compensam...
_Constantin_
Daca imi vine TS-ul maine ... poimaine sunt la Timisoara ... whistling.gif
M A R I A N
Speri tu sa vina maine... confused.gif

Al meu, care teoretic avea un termen de livrare "fulger", vine de abia saptamana viitoare... verymad.gif

Al tau, care are termen de livrare aprilie...cred ca o sa mai dureze...

Chestia este ca masinile sunt prin showroom-uri prin tara...pe bune, imi vine sa inchiriez o platforma si pe banii mei s-o duc din showroom la Toyota Romania in Bucuresti si apoi la Iasi... confused.gif
Laurentiu_007
De data asta sper sa vin si eu. De pe acum spun ca daca s-ar stabili o intalniore, intre 7 si 14 aprilie eu nu pot sa vin pentru ca sunt plecat in practica cu facultatea.
AMP
Costache....deci vi,nu????? rolleyes.gif

Alex...pai ar fi o chestie de-o intalneala,se cere.....Apropos,stie cineva ceva de Ovidiu?

AMP
Revin....ca vaz ca nu ati mai postat si io va gaseam la subectu' inchis de Constantin...Mah,sa nu ma lasati cu ochii in soare,sa-mi trimiteti si mie pozele si filmuletele voastre...Marius aseara prelucra filmul nostru,vrea sa faca ceva artistic,fain de tot.....daca ne adunam saptamana asta va povesteste el....
Asa ca Ovidiu...vrem si noi filmuletul facut de Mariuca din Lexus...
No,deci ce ziceti de week endul asta?Pe sambata sau duminica?Sau vineri seara?Hai dati acilea cu degetele in tastatura si spuneti care cum puteti veni,ca sa ne vedem.
alexkon24
eu de vineri seara pana sambata seara lucrez.dar e ok sa ne vedem sambata dupa un 19.00 tot pe acolo.asta daca va convine si voua.costache ar fii super tare sa vii si tu la intalnire.ovi a ajuns si el cu bine intr-un tarziu dar nu stiu nimic de el de aseara
T u d o r
Am si eu o intrebare. De ce nu incercam sa organizam o intalnire generala? Una a masini.ro forum? Una mare, sa moara toti dusmanii... biggrin.gif
EOT
si cine sa o organizeze?
intreaba-l pe VIO de cat stres a avut parte la organizarea asta, ca i se increti parul din cap.... ninja.gif
alexkon24
intalnirea de la timisoara e dedicata celor de aici din tm. dar nu ne deranjeaza sa veniti si din alte parti.noi aici in tm ne intalnim o data la luna sau poate de 2 ori pe luna in functie de timp si este o intalnire de cateva ore.
OCTAN_95
programati intalnirea cand poate veni cat mai multa lume, voi incerca sa ma adaptez programului
Hoinar
QUOTE( T u d o r @ Mar 18 2008, 08:10 PM) *
Am si eu o intrebare. De ce nu incercam sa organizam o intalnire generala? Una a masini.ro forum? Una mare, sa moara toti dusmanii... biggrin.gif


Am crezut ca nu mai vine propunerea asta!
Eu zic sa bagi un topic si cred ca lumea va raspunde wink.gif.
Dar sa stii ca dureaza cateva luni bune pana se hotaraste lumea.
Laurentiu_007
Am o intrebare:trebuie sa vi cu masina sau trebuie sa ai una? Poate parea o intrebare stupida dar nu am venit niciodata la o astefl de intalnire.
Si inca ceva: cum ar decurge intalnirea? smile.gif
OCTAN_95
Laurentiu, la intalnirea locala noi venim cu masinile, de vei ajunge la vom povesti mai multe
T u d o r
Ok, am intrebat intai pentru a avea un feed back cat de cat convingator. biggrin.gif Nu am vrut sa fac un topic si apoi sa imi raspunda 2-3, acolo, din politete.

So, daca exista intentie si sunteti alaturi de mine in acest demers, mai ziceti aici. Daca vedem ca se misca treaba in directia pozitiva, poate o punem de o MEGA MEGA INTALNIRE pe la vara, undeva. Sau la toamna, sa fie toti acasa... asta ramane de vazut.
pmhoria
No, cand ramene intalnirea? Sambata? Banuiesc ca acelasi loc, ora... etc...
AMP
Yes,yes,yes.....moooooaaammmmaaaaa.....ce-mi place cand scrie lumeaaaaaa....super! thumbsup.gif Bagam ,fratilor,de intalneala,cum nu?Propunere de la je:sambata,ora 19 la Mall....stiti voi parcarea....Nah,care vine? rolleyes.gif

Costache,vi?????

Alex,deci care-va-sa -zica....dupa 19 ne videm.....sa aduci trupa!

Tudor,gata,nu mai fi suparat....lasa-i pustiei de dusmani....de la Valcea la Timisoara faci vreo 4-5 ore....te asteptam,ce zici?Vi si tu?Si cu intalneala generala...votat pentru!Si ar fi o idee buna pentru la toamna,cu toate ca nu mi-ar displace si vara,insa de obicei vara sunt concediile,lumea pleaca cu familiile...sti tu ce zic....

EOT....drept e cu stresul,numai organizator sa nu fi....dar cine stie de unde sare iepurele...????!!!

Ovidiu,e ok sambata ora 19?????

Hoinare,vezi ca si pe topicul de dat cu bata si cu capul se discuta acelasi lucru....ma rog,e un inceput.Nah,ce faci?Iei Hoinaritza si trageti o fuga la Temesvar...

Laurentiu,noi venim cu masinile....ca mie chiar mi-e lene sa vin pe jos si in plus ne intalnim mai usor,ca parcam toti in acelasi loc,ne uitam dupa multe toyote teehee.gif ....Te asteptam!

Poate vine si Bizutz de data asta.... confused.gif

Horia,pai sambata ora 19,zic eu.....

Toyxenii....voi?????

No,veniti cu propuneri si modificari,daca nu.....ramane sambata ,ora 19 la Mall?????
alexkon24
din partea mea ramana pe sambata la 19.00 in acelasi loc ca de obiscei.asteptam si alta lume care doreste.pe bizutz il iua eu la puricat un picut sa-l aduc si pe el la intalnire wink.gif
Laurentiu_007
De acord si eu. Voi veni smile.gif
Toyxen
Haules Baules! Sambata la 19.00 sa fie. Venim si noi thumbsup.gif Parca zicea si Leroux ca vine saptamana asta prin TM...
DRAGOS
Tudor, desi probabil ar fi extrem de greu de organizat, eu zic ca ar merita. rolleyes.gif

Deci, DA thumbsup.gif Si voi incerca pe cat posibil sa ajut la organizare. smile.gif
Laurentiu_007
Sa nu uitati aparatele/camerele foto.(ce, numai cei care au fost la Sibiu sa aiba poze? tongue.gif biggrin.gif )
AMP
Laurentiu,cine a fost la Sibiu?Incercam sa nu uitam aparatele foto....

Ovidiu,daca vi sambata te ajuta Marius cu comprimarea aia de care ai nevoie...daca vrei....

Azi dimineata cred ca am vazut Lexusul cu Leroux la volan,pe Simion Barnutiu...m-am uitat,insa nu sunt ferm convinsa ca el era...e cu numere rosii,ca nu-mi mai amintesc... mellow.gif
alexkon24
laurentiu esti cumva si pe forumtoyota cu alt user?
alexkon24
constantine si leroux va vedem la tm sambata au ba?
leroux
QUOTE(alexkon24 @ Mar 21 2008, 10:39 AM) *
constantine si leroux va vedem la tm sambata au ba?


Multumesc mult, dar 90 % nu. Chiulesc de vinerea trecuta (de cand cu Sighisoara) de acasa si de la birou si m-am intors ieri seara. Mi-au dat "banned" si copii si nevasta-mea si cei de la munca...
Laurentiu_007
Ma refeream la intalnirea de la Sighisoara. Mii de scuze(obosealal asta...).
Alex, nu sunt pe forumul Toyota.
Am totusi o intrebare: unde este locul unde va intalniti la mall?
OCTAN_95
Zona unde a fost kartodromul.
Stand cu fata spre centrul bancar, coltul din stanga spre circumvalatiunii.
Vei vedea sigur o corolla verso cu nr de SB, un acord cu nr de TM, ceilalti vor ajunge probabil in ultima clipa.
Tu ce masina ai?
_Constantin_
La mine e nasol ca n-am masina. N-a venit inca. Vin SIGUR dupa ce vine. thumbsup.gif
Laurentiu_007
Eu nu am masina. Sunt student sad.gif .
De-asta am intrebat daca trebuie sa venim cu masina.
OCTAN_95
QUOTE(Laurentiu_007 @ Mar 22 2008, 01:42 PM) *
Eu nu am masina. Sunt student sad.gif .
De-asta am intrebat daca trebuie sa venim cu masina.

No Problem !!

Si eu sunt student.
Studiez "Tehnica cresterii nepotilor" smile.gif)
AMP
QUOTE(Ovidiudinutm @ Mar 22 2008, 01:40 PM) *
QUOTE(Laurentiu_007 @ Mar 22 2008, 01:42 PM) *
Eu nu am masina. Sunt student sad.gif .
De-asta am intrebat daca trebuie sa venim cu masina.

No Problem !!

Si eu sunt student.
Studiez "Tehnica cresterii nepotilor"
smile.gif)



laugh.gif laugh.gif laugh.gif Asta e beton....mi-a placut rau de tot!

Laurentiu,te asteptam,cu sau fara masina....tu numa' vino!

Amr 3 ore.....
AMP
Leroux,imi pare rau ca nu vi,dar sper sa scapi de banner...cu succes!

Costache....te asteptam cu drag!Fac galerie:"Hai masina,hai masina...sa ajungi mai repede!" biggrin.gif
leroux
QUOTE(AMP @ Mar 20 2008, 08:48 AM) *
.... Azi dimineata cred ca am vazut Lexusul cu Leroux la volan,pe Simion Barnutiu...m-am uitat,insa nu sunt ferm convinsa ca el era...e cu numere rosii,ca nu-mi mai amintesc... mellow.gif


Asa e, dar am stat numai doua ore. Am plecat dimineata din Alba la 4. La 7 jumate am fost in Timisoara si la 10 am plecat... A trebuit sa ma intorc la Bucuresti pana seara. Regret ca n-am reusit sa ne vedem.
Laurentiu_007
Stiu ce veti spune, ca sunt nesimtit. Dar mi-a fost imposibil sa vin. Pe la 18 a intervenit ceva si nici nu am avut cum sa anunt. Mii de scuze si imi pare nespus de rau ca nu am putut ajunge, mai ales ca am si promis. sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
OCTAN_95
ai un PM

nu te mai necaji, ne vom vedea data viitoare
alexkon24
gata intalnirea de la tm.ma bucur ca v-am revazut pe toti. cosmine saru-mana pt tura cu tt-ul pot sa dorm linistit la noapte ( visand la mr2-ul meu ). sa aveti o duminica cat mai placuta si sa ne vedem cat mai curand.v-am pupat
Mariustom
CITAT( T u d o r @ Mar 18 2008, 08:10 PM) *
Am si eu o intrebare. De ce nu incercam sa organizam o intalnire generala? Una a masini.ro forum? Una mare, sa moara toti dusmanii... biggrin.gif

CITAT(Hoinar @ Mar 19 2008, 12:11 AM) *
Am crezut ca nu mai vine propunerea asta!
Eu zic sa bagi un topic si cred ca lumea va raspunde wink.gif.
Dar sa stii ca dureaza cateva luni bune pana se hotaraste lumea.

CITAT( T u d o r @ Mar 19 2008, 08:20 AM) *
Ok, am intrebat intai pentru a avea un feed back cat de cat convingator. biggrin.gif Nu am vrut sa fac un topic si apoi sa imi raspunda 2-3, acolo, din politete.

So, daca exista intentie si sunteti alaturi de mine in acest demers, mai ziceti aici. Daca vedem ca se misca treaba in directia pozitiva, poate o punem de o MEGA MEGA INTALNIRE pe la vara, undeva. Sau la toamna, sa fie toti acasa... asta ramane de vazut.

Există un topic pentru așa ceva început de muuult timp, aici whistling.gif thumbsup.gif

Poze de la întâlnirea din seara asta vedem ? rolleyes.gif


ninja.gif
Toyxen
@ alex - vise placute smile.gif) acuma serios, sper sa iti vezi visul implinit cat de curand. chiar meriti asta!

@ mariustom - poze nu avem ca ne cuneastem deja prea bine ca sa ne mai tragem in chip teehee.gif
pmhoria
Alex, ai dat o tura cu TT-ul si te inteleg perfect. L-am condus si eu si e o senzatie beetttoonnn.
Ce ai visat? drive.gif biggrin.gif
StefanVVTi
QUOTE(pmhoria @ Mar 23 2008, 01:23 PM) *
Alex, ai dat o tura cu TT-ul si te inteleg perfect. L-am condus si eu si e o senzatie beetttoonnn.
Ce ai visat? drive.gif biggrin.gif

Stai sa se faca 00.00, la noapte! laugh.gif
Lexy
Of pleaca omu' 2 zile si va faceti de cap:)
AMP
Bay oameni buni,stiti ce mi-o dat mie prin cap???Mi-a trecut prin cap o idee precum lui Bula glontul prin creier whistling.gif ,ca urmatoarea intalneala nationala sa o face la Cheile Gradistei....loc de cazare garla,peisaj minunat,liniste cat cuprinde,organizeaza acolo si foc de tabara si au unde Slava Domnului,papica bunaaaa si multa si ieftina,au si piscina acoperita,te dai cu ATV-ul daca vrei....E la numai 5 km de Moeciu.E?????Ce parere aveti????
Toyxen
In Mai smile.gif? Sau cum ar zice fiu-meu: vrei!Hai!
AMP
QUOTE(Toyxen @ Mar 25 2008, 09:56 AM) *
In Mai smile.gif? Sau cum ar zice fiu-meu: vrei!Hai!



Te manca talpa??????? wink.gif N-am zis ca facem asta pe clisura?????? huh.gif
Cheile mai spre toamna....zic eu....
OCTAN_95
QUOTE(AMP @ Mar 25 2008, 03:39 PM) *
QUOTE(Toyxen @ Mar 25 2008, 09:56 AM) *
In Mai smile.gif? Sau cum ar zice fiu-meu: vrei!Hai!



Te manca talpa??????? wink.gif N-am zis ca facem asta pe clisura?????? huh.gif
Cheile mai spre toamna....zic eu....


ALO !!! Oameni buni !!!
Pai nu e mai bine sa ne aruncam ici, la Hitias?
Ce clisura???
Lasa aia merge numa cand nu ai vant din "dos".
Tre sa intram in cantonamente , cat mai dese, nu ai vazut ca ai din zona sudita ne-au luat fatza????
Alex, "tineret mandria tzarii", habar nu are ce e ala nu dans, un fotbal, e neantrenat baiatul.
Sa vina si el sa puna de un gratarel, acolo, sa mai dam pe gat una din aia cu care marius mi-a luat "prim planul", pai nu?
AMP
QUOTE(Ovidiudinutm @ Mar 25 2008, 02:40 PM) *
QUOTE(AMP @ Mar 25 2008, 03:39 PM) *
QUOTE(Toyxen @ Mar 25 2008, 09:56 AM) *
In Mai smile.gif? Sau cum ar zice fiu-meu: vrei!Hai!



Te manca talpa??????? wink.gif N-am zis ca facem asta pe clisura?????? huh.gif
Cheile mai spre toamna....zic eu....


ALO !!! Oameni buni !!!
Pai nu e mai bine sa ne aruncam ici, la Hitias?
Ce clisura???
Lasa aia merge numa cand nu ai vant din "dos".
Tre sa intram in cantonamente , cat mai dese, nu ai vazut ca ai din zona sudita ne-au luat fatza????
Alex, "tineret mandria tzarii", habar nu are ce e ala nu dans, un fotbal, e neantrenat baiatul.
Sa vina si el sa puna de un gratarel, acolo, sa mai dam pe gat una din aia cu care marius mi-a luat "prim planul", pai nu?



Bravo Ovidiu....adune pe linia de plutire,ca am luat-o razna,zau asa! thumbsup.gif

Da Doanme timp frumos sa mergem mai repede la Hitias...ca abia astept sa incingem gratru' si sa batem mingea...
pmhoria
Eu ma abonez la gratarul din piet de pui ... biggrin.gif Numai vreme buna sa fie ca prin tara mai si ninge...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.