Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Proble cu montarea unui kit de Inchidere Centralizata
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
Constantin28884
Am o problema mareatza rau
Am un Ford Fiesta din 2001 si am fost la service sa-mi pun un Kit de inchidere centralizata cumparat din Carreffour
Tipul de acolo a zis ceva de genul ca nu se poate monta acest kit din cauza ca sistemul de inchidere e pe cablu si nu pe tija
Daca ma poate ajuta cineva sau un loc unde a-si putea face aceasta operatie contra cost?? :!:
guerilla
Daca ai dat mai mult de 10 EUR pe acest sistem deja ai facut o afacere proasta.
ca sa iesi la liman, du-te la un "atelier" din asta care monteaza alarme.
eu stiu pe cel la care am montat eu - iuliu maniu, vis-a-vis de benzinaria cu un cal negru ca reclama (API parca se numeste). tipii sunt de treaba. nu lucreaza de sa-ti stea mintea in loc, dar per total e ok.
eu am dat pentru doua usi - 10EUR (tva inclus). o fi bine, o fi rau.. ala a fost pretul dat in graba si am fost multumit de oferta.
sandu-13
Salut.
Pentru montaje de genul asta iti recomand cu incredere un loc unde eu am fost cu masina mea si le monteaza pe loc .. si bine.

De la BCR - Mosilor pe straduta care pleaca din Mosilor mergi pana la prima intersectie, faci dreapta, ajungi in dreptul unui restaurant unde faci stanga pe strada care vine de la Eminescu. La prima intersectie pe colt este un magazin unde instaleaza aceste "accesorii". Sper ca iti fie de folos.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.