Help - Search - Members - Calendar
Full Version: S.M.A.E.B. 2008
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini pe doua roti
pretorian
Salutare,
in perioada 15-16 martie este deschis salonul moto 2008 de la Bucuresti la Romexpo, cine-i doritor va asteptam
AZAZEL
stimate Pretorian eu nu ma pricep nici la masini tunate si nici la motociclete. tot ce am remarcat la aceasta expozitie a fost ca femeile erau imbracate obraznic rau, provocator. mai mult de atat, am observat ca a devenit o moda pt aceste dudui implanturile cu silicon in bust .
pretorian
salut,

ai mare dreptate......dar nu pot spune decat ca se vinde ce se cere....adica fetitele alea frumusele sau nu.. fac parte din strategia de marketing, asta nu am spus-o eu.
Si acum un anunt, din pacate marii reprezentanti nu sau inteles cu cei mai mici si s-a luat hotararea sa se mai faca inca un salon in Aprilie, deoarece la acest salon nu au participat o mareeee parte din reprezentantii marilor firme moto.
pretorian
cateva poze
Lexy
Azazel..sunt foarte putini barbatii care se plang de lucrul semnalat de tine:))

klm
Pai asta e si ideea: ti-ai tras o masina tunata si o blonda in dreapta ca sa moara dusmanu' de ciuda.
Vorbind serios, barbatii sunt niste animale vizuale, se duc la un salon ca sa vada lucruri frumoase, ce poate fi mai frumos decat o femeie "altruista" langa sau pe o chestie cu multi cai putere?!
Lexy
Anul acesta cand este?Ca am gasit ba 3-4 sau 10-12 aprilie...
pista
CITAT(Lexy @ Apr 10 2008, 05:18 AM) *
Azazel..sunt foarte putini barbatii care se plang de lucrul semnalat de tine:))

Azazel, unde a disparut poza din avatar rolleyes.gif ? Parca nu era o masina... whistling.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.