Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sticker Forum Toyota
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
adrian_flavius
Daca tot s-a mai discutat, dar nu intr-un cadru organizat, ma gandeam sa ne dam cu parerea cam cum ar trebui sa arate un sticker dupa care sa ne identificam unii pe altii pe drumurile patriei...ceva simplu, de bun-gust, nu prea mare, dar care sa poate fi lipit pe luneta sau pe bumper-ul spate al masinii...cei care au mai mult talent la design poate ne fac si o schita sau ceva...culori, ce ar trebui sa scrie pe el, forma, etc...

Eu ma gandeam la ceva de genul Toyota Owner - Masini.ro Forum Member, dar recunosc ca nu am talent la chestii din astea...poate cineva mai inspirat ca mine sa vina cu alte idei...dupa ce ne lamurim, facem un poll si vedem ce iese...

Cu productia nu cred sa fie vreo problema deosebita, cam toate firmele de productie publicitara fac chestii din astea...gasim cea mai ieftina varianta, si eventual le comandam prin intermediul unuia dintre admin-i, sau cum ne-om intelege...

Astept pareri...

PS Daca s-a mai discutat chestia asta, eventual lipim topic-ul asta de celalalt...mersic. thumbsup.gif
S O R I N
Constantin stiu ca a mai facut asa ceva....el stie probabil cel mai bine... smile.gif
adrian_flavius
QUOTE(S O R I N @ Mar 6 2008, 11:24 AM) *
Constantin stiu ca a mai facut asa ceva....el stie probabil cel mai bine... smile.gif


pai il asteptam sa-si dea cu parerea...ce zici, mare sef?... smile.gif
vlademir
Poftim un topic nou in care cei mai priceputi la desene si realizare sa propuna cateva modele de stickere.
Succes! (Eu imi voi da cu parerea)
adrian_flavius
QUOTE(vlademir @ Mar 6 2008, 02:29 PM) *
Poftim un topic nou in care cei mai priceputi la desene si realizare sa propuna cateva modele de stickere.
Succes! (Eu imi voi da cu parerea)


Salve, colega...gand la gand cu bucurie...si eu vreau sa-mi dau cu parerea...lol...
Mariustom
Bine că voi vă dați cu părerea și eu caut tongue.gif biggrin.gif

Am găsit ceva, doar că trebuie să le "dezgrop" și asta nu depinde de mine confused.gif
Dar insist unde trebuie whistling.gif


ninja.gif
adrian_flavius

Nu ne grabim...macar sa avem ce comenta...smile.gifsmile.gif rolleyes.gif
Mariustom
offtopic.gif Adrian, te rog să nu mai dai citat la mesajul precedent, se înțelege cărui mesaj i-ai răspuns rolleyes.gif

ninja.gif
Hoinar
Eu accept cu placere un sticker care sa ne reprezinte apartenenta la masini.ro/forum/toyota smile.gif.
adrian_flavius
mariustom, am modificat post-ul, sa nu mai fie asa de incarcat...smile.gifsmile.gif...

@hoinar: asa ma gandeam si eu...nu strica sa ne recunoastem pe strada... thumbsup.gif
victoris
Mi-ar placea si mie. Chiar am cautat dar n-am gasit. Mai ales ca am un sentiment de "familiar" cand vad o alta Toyota pe drum. Un stiker ar aduce un sentiment de apartenenta la "clan".
Legionaru'
Costache are cateva schite!
vio
ce de genu TURMA TOYOTA din Saivana Mashini... mai exact o oaie care se aibe corpul siglei toyota si ca marcaj antifurt mashini scris cumva sau decat sigla site ului .. mie imi pare f tare asa chiar belea ..
Lexy
Daca gasiti un golan ahh scuzati slogan bun, va fac si eu o propunere grafica.
S O R I N
CITAT(Hoinar @ Mar 6 2008, 04:47 PM) *
Eu accept cu placere un sticker care sa ne reprezinte apartenenta la masini.ro/forum/toyota smile.gif.



Decat masini.ro nu te multumeste? blink.gif

drabisan
Presupun ca pentru o suma modica cedeaza Vio drepturile la "Hauris" si Hoinarul ar trebui sa se declare fericit. Plus ca o sa-l recunoasca toata lumea si o sa fie salutat el pe strada, fara sa mai trebuiasca sa se uite dupa stickere...
Si e si ieftin, adauga un H pe fundu masinii si gata...
Hoinar
QUOTE(S O R I N @ Mar 6 2008, 08:42 PM) *
...
Decat masini.ro nu te multumeste? blink.gif

Ei...si tu acuma...smile.gif era doar un exemplu legat de zona de forum pe care-mi petrec mai mult timp.

QUOTE(drabisan @ Mar 6 2008, 10:01 PM) *
Presupun ca pentru o suma modica cedeaza Vio drepturile la "Hauris" si Hoinarul ar trebui sa se declare fericit. Plus ca o sa-l recunoasca toata lumea si o sa fie salutat el pe strada, fara sa mai trebuiasca sa se uite dupa stickere...
Si e si ieftin, adauga un H pe fundu masinii si gata...

uite ce prieten bun am eu la distanta!
multumesc drabi smile.gif.
acu sa vrea si Vio...da' stiu ca el e baiat simpatic tongue.gif
_Constantin_
Treaba cu stikerele e cu dus si intors. Eu personal nu sunt de acord doar sa apartinem unui club Toyota, pentru ca pe noi masini.ro ne-a adus laolalta si n-ar fi constit. Prima intalnire nationala aici si-a avut originea si deci mi-se pare frumos sa "onoram" si forumul.

Eu nu mai lipesc nimic pe geamuri sau caroserie. Hai sa va fac o sugestie. Niste Stikere pentru suportul de numar. Textul poate fi simplu, masini.ro Toyota Member, ceva discret. Ma gandesc ca asta e o solutie mai buna. Daca are cineva alta sugestie ... bagati. thumbsup.gif
Legionaru'
Eu "port" unul!
masini.ro de aprox 1an jumara!
vlademir
Si eu cred ca denumirea masini.ro trebuie sa apara. Datorita acestui site-forum, am ales masina pe care o conduc, e un fel de nash al masinii. Si ideea cu suportul de numar este buna, mai ales ca nu toti apreciaza lipirea de stickere pe geamuri.
"Forum Toyota by masini.ro" Si pentru ca tot facem reclama la site, ar putea fi gratuite din partea lor, nu?
adrian_flavius
QUOTE(_Constantin_ @ Mar 7 2008, 04:39 AM) *
Treaba cu stikerele e cu dus si intors. Eu personal nu sunt de acord doar sa apartinem unui club Toyota, pentru ca pe noi masini.ro ne-a adus laolalta si n-ar fi constit. Prima intalnire nationala aici si-a avut originea si deci mi-se pare frumos sa "onoram" si forumul.

Eu nu mai lipesc nimic pe geamuri sau caroserie. Hai sa va fac o sugestie. Niste Stikere pentru suportul de numar. Textul poate fi simplu, masini.ro Toyota Member, ceva discret. Ma gandesc ca asta e o solutie mai buna. Daca are cineva alta sugestie ... bagati. thumbsup.gif


Ma multumesc si cu sticker pe numar... Masini.ro/Toyota member suna bine? desi eu zic ca merge pus si pe bumper-ul spate...undeva jos, in partea dreapta...daca este un pic mai lung sau mai mare.

Costantin cam are dreptate...daca nu era Masini.ro, nu ne mai tachinam noi de zor pe aici...asa ca punem Masini.ro la inceput, si Toyota member dupa...

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.