Help - Search - Members - Calendar
Full Version: autocolante pentru masina (bumper stickers)
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Distractii
20krpm
pentru ca tot veni vorba, de la asta, postati aici cind vedeti cite un bumper sticker haios.

cel mai haios pe care l-am vazut pina acuma a fost unu cu "my karma ran over my dogma". afara de ideea oarecum simpatica in interpretarea directa, daca elimini literele "ma" din "karma" si "dogma" ramii cu "my car ran over my dog".
mike.omega
Era unu lipit pe un tico, ceva de genu: "pedalez cat pot de repede". Sper sa-l gasesc smile.gif

Potzocul
biggrin.gif got it 4 u
chiar e funny
Potzocul
am mai gasit una in trafic in urma cu o luna biggrin.gif
sper sa nu fie considerata reclama
ozz86651
E unul care imi place ca mesaj, nu e neaparat gluma. Scrie "COEXIST" dar folosind tot felul de simboluri de religii, etnii si grupari. Citeva variante:
http://images.google.com/images?q=coexist+...sa=N&tab=wi

http://www.stampandshout.com/shop/bumper-s...ers/coexist.php

Si evident sint complet de acord cu alea pe care scrie "my dog is smarter than your kid" ori ceva de genul asta.
Alex-F1
1. "The hell is full, so I came back!" ...... asta l-am avut chiar io mai demult scris pe luneta.... teehee.gif
2. "Atentie: franez brusc si fara motiv!"
3. "In frane si-n femei sa n-ai incredere niciodata!"
4. "I better die behind the wheel" ...... asta numa haios nu e, dar mesajul e adanc.... unsure.gif
5. "Ce sa-i faci? La tati ni greu!" ...... super tare laugh.gif
6. "Am o viata de roman normala: cu sanse mari s-ajung la batranete-n p**a goala"
7. "Follow me if you can!" ..... vechi, dar misto
8. "Sunt zgarcit: consum putin!"

Daca imi mai amintesc, mai scriu.... wink.gif
20krpm
QUOTE(ozz86651 @ Mar 5 2008, 04:12 PM) *
Scrie "COEXIST" dar folosind tot felul de simboluri de religii, etnii si grupari.


in varianta romaneasca ar trebui sa fie tradus dedesubt "cohegzizd, mincatz-ash" wink.gif
Alex-F1
Asta-i super tare....ia sa vedem cine-si da seama ce-i acolo? tongue.gif Nu e greu, trebuie doar 2-3 secunde de concentrare! ninja.gif
Legionaru'
GOOD si EVIL!
Alex-F1
Asa e! wink.gif Poza sugereaza impreunarea eterna a binelui si a raului, amintind ca nu poate exista bine fara rau si nici invers! thumbsup.gif
Lexy
Am vazut pe un bora vechi reclama de la intel cu bitch inside laugh.gif ..(binenteles conducea o femeie)
booneK9
Si "I go from zero to nuts in 3.4 seconds"
marius68582
Pe o Alfa : Beauty on board.
Pe un tir : Atentie,magar la volan! laugh.gif
20krpm
"i never drive faster than my guardian angel can fly"
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.