Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ford fiesta
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
clncristina
am si eu cateva intrebari,ca am vazut ca sunt multi oameni priceputi pe aici.
tocmai am semnat contractul pt un fiesta in leasing, 1.241cmc, 75 cp si sunt curioasa dc sunt persoane care au avut probleme cu modelul asta.bine si in legatura cu leasing-ul dc a-ti avut probleme ca am vazut cam multe conditii pe acolo care avantajeaza finantatorul si furnizorul si nimic in favoarea utilizatorului...
inca nu am primit masina si am putin inima indoita,nu stiu dc sa ma bucur de alegerea facuta ...
sper sa ma linistesc saptamana viitoare cd o primesc...
lulu_76
QUOTE (clncristina @ Mar 4 2008, 12:24 AM) *
am si eu cateva intrebari,ca am vazut ca sunt multi oameni priceputi pe aici.
tocmai am semnat contractul pt un fiesta in leasing, 1.241cmc, 75 cp si sunt curioasa dc sunt persoane care au avut probleme cu modelul asta.bine si in legatura cu leasing-ul dc a-ti avut probleme ca am vazut cam multe conditii pe acolo care avantajeaza finantatorul si furnizorul si nimic in favoarea utilizatorului...
inca nu am primit masina si am putin inima indoita,nu stiu dc sa ma bucur de alegerea facuta ...
sper sa ma linistesc saptamana viitoare cd o primesc...

Detin o fiesta din 2008 acelasi motor ,1250 benzina ,consumul foarte mare pe benizina deaceea am optat pentru o instalatie gpl .probleme am avut de noua cu masina ,sper sa fii mai norocaoasa acum am 55 000 de km ,sper sa o schim cit mai curind sapatiu ,,,este alta problema este fff mica

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.