Help - Search - Members - Calendar
Full Version: dezmembrări Rover 75
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Rover
cristea_ct
Salut!
Pentru că m-am lovit personal de problema lipsei elementelor de caroserie, am întrebat în stânga și în dreapta pt. a găsi parcuri de unde să îmi pot achiziționa piesele.
Nu vreau sa fac reclamă niciunui parc de dezmembrări dar, vreau ca toți cei care cunoaștem astfel de locuri, să anunțăm prin pm pe frații noștri care sunt în nevoie.
claude32
QUOTE(cristea_ct @ Mar 2 2008, 03:06 PM) *
Salut!
Pentru că m-am lovit personal de problema lipsei elementelor de caroserie, am întrebat în stânga și în dreapta pt. a găsi parcuri de unde să îmi pot achiziționa piesele.
Nu vreau sa fac reclamă niciunui parc de dezmembrări dar, vreau ca toți cei care cunoaștem astfel de locuri, să anunțăm prin pm pe frații noștri care sunt în nevoie.

Pai spune-ne si noua care sunt parcurile unde gasesti piese ptr Rover 75,te rog.
cristea_ct
este unul în comuna Coșereni, lângă Urziceni, îți trimit nr. de telefon pe privat
etd02
dar pe langa timisoara stie cineva un 75 dezmembrat?
Thomas_27
QUOTE (cristea_ct @ Mar 22 2008, 12:25 PM) *
este unul în comuna Coșereni, lângă Urziceni, îți trimit nr. de telefon pe privat


SALVE ,
AM UN ROVER 214 SI 1.4 16 V , de curand am probleme cu cutia de viteze, am vazut topicul tau in ceea ce priveste pise ptr rover, pe unde ai cautat tu ai vazut cumva aveau si piese ptr ROVER 214 ? imi poti da si mie un nr de tel o adresa ceva , sa pot intreba? multumesc mult si astept un raspuns din partea dumneavostra .


This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.