Help - Search - Members - Calendar
Full Version: astra classic II 1.6 16V 100CP
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel > Astra / Zafira
roxana28416
mare rugaminte catre posesorii de astra classic II (in special motorizari pe benzina) sa-mi zica si mie opinii pro si contra din exploatare, consumuri realizate, fiabilitate, etc....

am testat masinuta din subiect si mi-a placut tare...dar tot la fel de tare as vrea sa aflu mai multe despre ea, inainte de a lua o hotarare....

multumesc mult!!!
Iulian HondaFan
Roxana, ce se intampla cu megane 2 1.6l?
G e o r g e
vezi ca e un thread separat... nu o dati in offtopic si aici :evil:
roxana28416
iulian,
sa fiu cinstita am ramas un pic dezamagita de megan.
in ciuda faptului ca initial iti iau ochii cateva briz-brizuri de interior, la o privire mai atenta observi finisaje si materiale de proasta calitate. materialul de pe usi si de pe spatiul de depozitare dintre sofer si pasager e chiar sub orice critica. in timp cred ca interiorul se deterioreaza mai rapid decat la alte masini.
la condus: neprietenos, franele care te dau in nas la cea mai mica atingere, .... un pic mai instabil decat astra...nu mi-a placut.
impresie generala mai slaba decat la astra - la care nu am nimic de comentat, f prietenos, se comporta superb pe sosea, numai de bine, inclusiv interiorul, materiale si finisaje de buna calitate...
ce il trage in jos este: model de generatie mai veche, nu are computer de bord, dar nu ma deranjeaza....
Iulian HondaFan
scuze, dar topicul ar fi " roxana cauta cea mai buna masina de 12000 euro", pen' ca m-am confuzat deja la cate topice s-a ajuns.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.