Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CINE A AVUT PROBLEME CU SERVICE AVIA MOTORS?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
uulise45
Sa va povestesc eu ceva despre service-ul Avia Motors ,am cumparat de la ei o Skoda Octavia II si am parcurs cu ea 5000 de km ,din cauza unui nefericit accident am ajuns in service-ul Avia Motors "cel rapd" ,pe langa faptul ca, consilierii de la service sunt foarte nepoliticosi au programat masina pentru reparatii in conditia in care nu se mai poate merge cu ea peste 4 luni ,deci eu am adus- o in service pe 5 febroarie si va intra in reparatii undeva in luna mai la o data nespecificata ,cu tot cu cardul meu de mebru platinum care cica as fi avut prioritate la programare in service
In concluzie aceasta este firma Avia Motors cea seriasa cu service rapid .
Degeaba incerci sa te plangi directorului ,presedintelui sau cui vrei tu ca tot nimic nu rezolvi .

Asa ca daca aveti de gand sa va cumparati o Skoda de la Avia Motors ganditiva foarte bine ,dupa ce ati dat banii pe masina nu mai reprezentati nici un interes pentru aceast6a firma.

astept frati de suferinta verymad.gif verymad.gif verymad.gif
Cipp
Asa face toate! Suntem frati chiar daca avem masini diferite, ne uneste Rromania...
Daniel65671
Ca sa nu o mai lungesc, cititi mai jos ce am patit si eu cu Avia (postul 50):

http://www.masini.ro/forum/index.php?showt...st&p=257567
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.