Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Grandis
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mitsubishi
14all
Salutare!
Sa inteleg ca nu exista posesori de Mitsubishi Grandis prin Romania sau, fiind masina de familie, oamenii nu au timp de scris pe aici?
Am tot cautat pareri despre aceasta masina dar nu am avut succes la nivelul dorit. Oricum am dat avansul pentru una care va veni prin iunie.
Mi-ar face placere sa aflu informatii de la cunoscatori (de preferat posesori).
Era sa uit, masina va fi 2.0 DI-D, Invite (pentru ca nu mi s-a parut rentabil sa "arunc" 4000 Euro pentru ... suplimentare).
Henry90720
Felicitari pentru alegere.
Mie mi se pare o masina de familie tare draguta. biggrin.gif
14all
Multumesc pentru urari.
Asta s-a si vrut - o masina de familie. Aveam nevoie de o masina cu cel putin sase locuri si dupa vizite pe la diversi vanzatori de masini am ales-o, prin eliminarea "concurentei", si sper ca nu voi regreta alegerea facuta.
Astept, in continuare, comentarii despre masina.
Henry90720
Probabil in Romania sunt cativa posesori de Grandis, insa - se pare - nici unul nu este mebru pe aici, asa ca sansele de a citi opiniile lor despre masina sunt destul de mici.
golfmk1
Super smechera masinuta biggrin.gif (autobuzul smile.gif) ). Spatioasa rau si motorul trage frumos tare, poate si un chip de putere pe el e si mai rupere wink.gif. Niste senzori de parcare ca la ce e prin Buc te ajuta mult la parcari rapide.
Cat despre posesori o sa va vedeti rar tare la ochi unul cu altul, la cate de multe sunt.
Bogdan104277
Intr-adevar e super OK la drumuri lungi. Si in afara de asta exista suficient spatiu. Totusi cea mai tare chestie ramane ultimul rand de scaune (versiunea cu 7 locuri), care se pot intoarce invers si iti ofera un fotoliu cu umbrar la o partitida de pescuit. rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.