Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Martor de bord Toyota Corolla 2004 APRINS
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Bianca81932
Buna, am o problema, de dimineata s-a aprins un martor de bord la masina verymad.gif Ideea e ca nu am cartea masinii in bucuresti nu nu pot sa imi dau seama pt CE anume ma atentioneaza sad.gif

Daca are careva un manual PDF sau o imagine cu lista martorilor de bord si ce inseamna , fac cinste biggrin.gif

Multumesc mult
vio
pai ... ce forma are ?? ce lumineaza ce icon are ???
Bianca81932
era in coltul din stanga jos pe portocaliu, nu stiu exact de la ce era ( motor?...ar puea fi? )

Am tot incercat sa gasesc o imagine cu marorii pe corola ca sa pot arata exact care sad.gif dar nu gasesc
vio
si tot aprins este ?? daca da mai bine du te la ei .. eu iti pot spune cum sa il faci sa dispara, dar mai bine du te la ei sa vada de la ce a aparut asceea eroare in funtionarea motorului
_Constantin_
Sau daca nu ai treaba azi ... da o fuga pana la Craiova ... rezolvam masina si fac eu cinste ... whistling.gif
Bianca81932
Loool, la Craiova vin vineri, asa ca mai gandeste-te cu cinstea aia tongue.gif O sa mearga cu ea in service astazi, posesoarea masinii, insa ideea era sa ne dam seama de la CE este martorul respectiv...ca pana acum, doar ne dam cu presupusul neavand manualul.
_Constantin_
Absolut pefect. Doar sa-mi zici cand vii vineri sa pot sa te primesc cum se cuvine. thumbsup.gif
vio
daca e motorashu ala galben aprins e o eroare de motor sau un sistem de al lui
Bianca81932
A mers cu ea in service, si da, se pare ca avea legatura cu motorul sad.gif Multumesc, se poate inchide topicul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.