Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Info Musa?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lancia
zona
Salutare

Are cineva ceva informatii / experiente despre Lancia Musa? Am sunat la Auto Perugia si s-a balbait o domnisoara la telefon cum ca nu au asa ceva sau nu crede ca se mai fabrica dar revine ea cu un telefon. Singurul model pt care avea informatii era Y.
Banuiesc ca nu e o masina ieftina, stiu ca e construita pe sasiu de Idea + motoare Fiat. Ma mir ca s-a vandut doar una in Romania.
Chiar cred ca e o masina frumoasa pt segementul ei recomandata Doamnelor in primul rand.
Henry90720
Si eu am incercat sa aflu cate ceva despre Musa si Idea de la dealerii Fiat/Alfa din Bucuresti.
Din pacate, dealerii sunt pe dinafara.
Mai mult, nici de pe forumul Fiat nu am aflat nimic (despre Idea). Cred ca sunt prea putini prin tara asta care sunt interesati de Lancia, din pacate.
Eu astept cu nerabdara noua Lancia Delta ... biggrin.gif
zona
Si eu sunt foarte curios cum si ce va oferi Delta. Arata f bine in desenele aparute in presa.
Tin sa mentionez ca nu am primit niciun raspuns de la Auto Perugia si evident nu voi insista.
Raman neplacut surprins de insuccesul si dezinteresul vanzatorilor Lanciei in Romania.
sk1000mb
QUOTE(zona @ Feb 7 2008, 12:14 PM) *
Si eu sunt foarte curios cum si ce va oferi Delta. Arata f bine in desenele aparute in presa.
Tin sa mentionez ca nu am primit niciun raspuns de la Auto Perugia si evident nu voi insista.
Raman neplacut surprins de insuccesul si dezinteresul vanzatorilor Lanciei in Romania.

momentan sint in italia, aici sint destul de multe, lancia e considerata marca de lux al celor de la fiat, sint destul de scumpe ca si ultimele fiat-uri insa se spune ca cresterile de pret se datoreaza cresterii calitatii. eu am avut o lancia dedra si am fost super multumit.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.