Help - Search - Members - Calendar
Full Version: carte sistem audio simufa auxiliar focus 2 2007
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
ToRnada
Salutare!

Am si eu o problema: la focusul meu (ff2 sedan 2007 1,6 i style) nu gasesc nici o carte pentru sistemul audio ford 600 CD modelul cu tastele 0,1,2.....9, * SI DIEZ (nu merge tasta la calculator) biggrin.gif
nu am gasit in cartile de pe net modelul de sistem audio , daca are cineva o carte,,,,,,,,,,,,
cand am cumparat-o mi-au dat o cartzulie dar cu informatiile generale.
Am auxit ca se poate moste o mufa de auxiliar in torpedo, dar cica e obtionala; la cati bani am dat cred ca macar atat puteau pune si ei.
ca sa nu mai fac un drum la service...(120km cel mai apropiat) ...pot monta singur aceasta mufa sau am nevoie de ajutor; unde gasesc o astfel de mufa??

Respect
ToRnada
Potzocul
cu privire la manual, nu stiu nimic biggrin.gif
cu privire la mufa aux stiu insa cate ceva:
daca exista, e in torpedou, daca nu, nu e pinch.gif
daca nu exista, e usor de montat, atata timp cat ai cele 2 ghiare pt dat jos casetofonul sau mergi la ceva meseriasi sa il dea jos (eu l`am dat jos is mi`a spus ca nu costa nimic, sa ii aduc un pepsi cand vreau) ai in spate loc pt mufa respectiva
daca bine imi amintesc costa aprox 70 lire (am gasit`o pe ceva site din anglia)
are o mufa care intra in casetofon, o cutiuta mica(unde se gasesc toate prostiile necesare conversiei) si ai intrare RCA cu 2 mufe left right


si totusi am gresit pretul biggrin.gif
http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=120176410459

Mariustom
Bine ai venit pe la noi, ToRnada thumbsup.gif

Referitor la manual, trimite-mi pe mp adresa de mail pentru a-ži trimite un manual "coborāt" de pe ftp.ford whistling.gif rolleyes.gif


ninja.gif
ToRnada
we meet again Mariustom thumbsup.gif
ai adresa mea pe PM
mersi anticipat

Acelasi Respect,
ToRnada
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.