Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Drive test Hover CUV
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Zoster
Prima data cand am vazut aceast autoturism a fost in vara lui 2007. Mi-a placut de la inceput. Ce anume? Totul!
La acea data stiam prea putine despre masinile de teren si cu atat mai putin despre Hover. Ceea ce stiam era faptul ca nu puteam sa visez la astfel de masini din punct de vedere financiar...Cand am auzit si pretul am hotarat: Hover va fi prima mea masina de teren!
Am inceput cautarile: informatii despre aceasta masina(prea putine), informatii despre alte modele, concurenta, etc. Toate conduceau spre a fi mai retinut cu acest model produs in China si care pe piata noastra era nou. Dar mie imi placea...si l-am cumparat(octombrie 2007).
Acum am depasit 15000 km la bord. Probleme nu am avut(noroc?). Ce sa va spun oare? Sa o laud? E prea devreme! Vreau sa fiu obiectiv si o sa va povestesc in amanuntime tot ce am facut cu aceasta masina, plus poze, reactii ale altor persoane care m-au vazut.
Hover-ul meu este varianta de top: 4x4 Super Luxury cu piele in interior. Pret de catalog 18990 euro+ TVA, plus vopseaua metalizata 300 euro. Am primit un discount de 1000 euro.Am prins o promotie la acest model...

Zoster
Mai are cineva Hover?
As fi interesat de pareri ale oamenilor care au Hover. Chiar OAMENI am spus!

P.S.Cu stima si prietenie pentru cei care au TAIAT topicul cu "Drive test Hover" anterior...
f1anatic
QUOTE(Zoster @ Feb 4 2008, 05:28 PM) *
P.S.Cu stima si prietenie pentru cei care au TAIAT topicul cu "Drive test Hover" anterior...


Si democratia are limite !
Zoster
QUOTE(f1anatic @ Feb 5 2008, 08:18 PM) *
QUOTE(Zoster @ Feb 4 2008, 05:28 PM) *
P.S.Cu stima si prietenie pentru cei care au TAIAT topicul cu "Drive test Hover" anterior...


Si democratia are limite !


Oare sunt colegi interesati de acest subiect?
Daca nu, mai bine taiati si acest topic...
Imi aduc aminte de o fabula "Boul si vitelul" de Gr. Alexandrescu.
Atat de bine se transpune in acest caz...
f1anatic
QUOTE(Zoster @ Feb 5 2008, 12:52 PM) *
Oare sunt colegi interesati de acest subiect?
Daca nu, mai bine taiati si acest topic...
Imi aduc aminte de o fabula "Boul si vitelul" de Gr. Alexandrescu.
Atat de bine se transpune in acest caz...



Ia explica si mie ce vrei sa zici ? Uite eu nu le am cu literatura romana si nici nu mai sint la virsta cind sa fiu obligat sa invat. Explica-mi tu ce vrei sa zici cu fabula asta... Chiar te rog. Vai ce curios sint ?

QUOTE
Un bou ca toți boii, puțin la simțire,
În zilele noastre de soartă-ajutat,
Și decît toți frații mai cu osebire,
Dobîndi-n cireadă un post însemnat.


Sa nu fii surprins daca interpretez diferit de tine...
f1anatic
Ce faci man...nu imi elucidezi si mie nelamurirea ?
Uite dom'le, i se deschide omului apetitul de cultura...si e lasat sa astepte ? Pai e frumos ?
C Z R
Numai de mistouri va tineti in toate topicurile no.gif
Unii poate se simt lezati sau sunt mai sensibili, asa ca trebuie tratati ca atare.
Oricum nici ironia nu-si are loc aici.
Daca e sa discutam despre Hover, una e sa-ti placa, alta e ca se vinde bine, ca e masina buna s.am.d. dar nu cred ca e cazul sa se filtreze userii si sa intre numai oamenii pe acest topic, chiar daca probabilitatea de a fi multi boi... este foarte mare rolleyes.gif
f1anatic
Uite ce e CZR. Fiecare intinde coarda cit vrea dar nici forumul nu e sat fara ciini si nici lipsa de respect nu e tolerata.
Deschide tu (sau oricare altcineva) un topic despre masina asta Hover si ala ramine valid si - in ceea ce ma priveste - oricine poate participa in el, inclusiv Zoster.

Subtilitatile (reclama, aluzii, etc) in topic vor fi insa tratate corespunzator cu prednisone si aciclovir.


admin
QUOTE(Zoster @ Feb 4 2008, 03:18 AM) *
Prima data cand am vazut aceast autoturism a fost in vara lui 2007. Mi-a placut de la inceput. Ce anume? Totul!
La acea data stiam prea putine despre masinile de teren si cu atat mai putin despre Hover. Ceea ce stiam era faptul ca nu puteam sa visez la astfel de masini din punct de vedere financiar...Cand am auzit si pretul am hotarat: Hover va fi prima mea masina de teren!
Am inceput cautarile: informatii despre aceasta masina(prea putine), informatii despre alte modele, concurenta, etc. Toate conduceau spre a fi mai retinut cu acest model produs in China si care pe piata noastra era nou. Dar mie imi placea...si l-am cumparat(octombrie 2007).
Acum am depasit 15000 km la bord. Probleme nu am avut(noroc?). Ce sa va spun oare? Sa o laud? E prea devreme! Vreau sa fiu obiectiv si o sa va povestesc in amanuntime tot ce am facut cu aceasta masina, plus poze, reactii ale altor persoane care m-au vazut.
Hover-ul meu este varianta de top: 4x4 Super Luxury cu piele in interior. Pret de catalog 18990 euro+ TVA, plus vopseaua metalizata 300 euro. Am primit un discount de 1000 euro.Am prins o promotie la acest model...



Daca lucrezi in vanzari esti tare, daca ai fi din Bucuresti te-as angaja instant.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.