Help - Search - Members - Calendar
Full Version: probleme comenzi volan skoda suprb
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda > Superb
cood
am o skoda superb 1.9 tdi 130 cp o am de 2 luni si inca nu i-am de de cap cu comenzile pe volan , ori nu merg ori trebuie facuta o setare din casetofon pt acestea . si daca cineva stie mai multe si pt bord computer (alte sub-meniuri ale acestuia) . rolleyes.gif
DORU
Daca masina are si manual de utilizare, poti citi acolo !
Daca nu, ele ar trebui sa functioneze...fara o setare in prealabil. Astept clarificarile tale.
cood
QUOTE(DORU @ Jan 23 2008, 10:43 AM) *
Daca masina are si manual de utilizare, poti citi acolo !
Daca nu, ele ar trebui sa functioneze...fara o setare in prealabil. Astept clarificarile tale.




nu am manual . stii de unde pot face rost de unul? dar in rest luminile comenzilor merg.

si mai am o prblema cu tempomatul, cred ca functioneaza dar nu trebuia sa ami apara vre-un martor pe bord?

rolleyes.gif
cood
QUOTE(cood @ Jan 23 2008, 05:41 PM) *
QUOTE(DORU @ Jan 23 2008, 10:43 AM) *
Daca masina are si manual de utilizare, poti citi acolo !
Daca nu, ele ar trebui sa functioneze...fara o setare in prealabil. Astept clarificarile tale.




nu am manual . stii de unde pot face rost de unul? dar in rest luminile comenzilor merg.

si mai am o prblema cu tempomatul, cred ca functioneaza dar nu trebuia sa ami apara vre-un martor pe bord?

rolleyes.gif


am masina de f putin timp si nu am avut timp sa stau sa o analizez asa cum trebuie.
DORU
Manual de Superb - putem gasi sa-ti faci o copie.

Pt Cruise Control, la modelul Superb, nu exista martor in bord atunci cand este activat. rolleyes.gif
cood
QUOTE(DORU @ Jan 24 2008, 07:18 AM) *
Manual de Superb - putem gasi sa-ti faci o copie.

Pt Cruise Control, la modelul Superb, nu exista martor in bord atunci cand este activat. rolleyes.gif


te rog sa ma anunti si pe mine de unde pot face rost de unul, chiar imi trebuie unul. rolleyes.gif
DORU
Ai MP !
cood
QUOTE(DORU @ Jan 26 2008, 09:13 PM) *
Ai MP !

scuze dar ce e MP? rolleyes.gif
cood
spunai ca ma ajuti si pe mine cu manualul pt masina, lasa-mi un nr. de tel ceva sa pot vb. cu tine sau o adresa de e-mail.
Hoinar
QUOTE(cood @ Jan 29 2008, 02:19 PM) *
QUOTE(DORU @ Jan 26 2008, 09:13 PM) *
Ai MP !

scuze dar ce e MP? rolleyes.gif


Mesaj Privat. In coltul dreapta sus al paginii, unde iti apare "1 New Messages" (sau echivalentul in romana).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.