Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 2008 Audi R8 V12 TDI
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
mike.omega
R8 V12 TDI
Super tare!
Fara siglele TDI ar fi si mai si!
Pun pariu ca o sa invadeze soselele de la noi rolleyes.gif
Bianca81932

La cati "pasionati" de masini ultimul racnet avem in Romanica, siiigur o sa apara destul de rapid si pe strazile de la noi tongue.gif Masia arata intr-un fel anume, insa ledurile alea de la faruri...nu stiu, mie cel putin mi se pare ca ii dau un aer de chitch..parerea mea
HalbaSus
QUOTE(Bianca81932 @ Jan 17 2008, 11:08 AM) *
La cati "pasionati" de masini ultimul racnet avem in Romanica, siiigur o sa apara destul de rapid si pe strazile de la noi tongue.gif Masia arata intr-un fel anume, insa ledurile alea de la faruri...nu stiu, mie cel putin mi se pare ca ii dau un aer de chitch..parerea mea


E un supercar... la supercaruri kitch-ul e legalizat... adica ele au voie sa-si puna roti de dimensiuni exorbitante, eleroane, led-uri, spoilere pana in pamant, etc... fara sa para penibile.
florin55503
un supercar diesel. ce urat suna!!!!!!. probabil R8 se vrea si este oglinda tehnologica a VW. cred ca asta ar fi singura explicatie a asocierii dintre o asemenea masina si un motor diesel(fie el si castigator al cursei de 24H)
drabisan
Super tare frate! Sa te sui ca jmecheru intr-un super-car si sa se auda stim noi cum...Un mega succes! Ce s-a vindut intr-o saptamina tot ce era alocat Romaniei...asta o sa se vinda intr-o zi!
PS: daca nu scrie cu rosu tedei nu o sa fie asa tare!

Frumos, ce sa mai! Si motorul ala o papa ulei? devil.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.