Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ford Ka - sugestii la achizitia sh
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
gabi63320
Ma intereseaza un Ka dupa 2001, pentru sotia mea. Am gasit ca pret intre 3800 si 5000. Pentru posesori: ce puteti sa-mi spuneti de aceasta masinuta? Cum spuneam e pentru sotie, va merge maxim 6-8 mii km pe an. Ma intereseaza intretinerea si eventualele probleme tehnice. Va multumesc.
cristina.boros
QUOTE(gabi63320 @ Jan 15 2008, 06:59 PM) *
Ma intereseaza un Ka dupa 2001, pentru sotia mea. Am gasit ca pret intre 3800 si 5000. Pentru posesori: ce puteti sa-mi spuneti de aceasta masinuta? Cum spuneam e pentru sotie, va merge maxim 6-8 mii km pe an. Ma intereseaza intretinerea si eventualele probleme tehnice. Va multumesc.


Nu stiu daca te mai ajuta raspunsul, a trecut ceva timp de cand ai postat.... Am un Ford KA 2001 de 2 ani. E o masinutza incredibila, merge perfect, in afara de consumabile (ulei, filtre si mai nou placutze de frane) nu am avut nici o problema cu ea. Este fiabila, foarte buna pentru oras, consumul e mai mult decat ok, ia 5-5,5 afara, 6-7 in oras, depinde de anotimp si de stilul de condus. O recomand cu sinceritate thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.