Help - Search - Members - Calendar
Full Version: carlig remorcare toyota
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
yarisyaris
buna, stie cineva unde pot gasi un carlig de remorcare pentru yaris?? am nevoie urgent!
_Constantin_
Daca nu au la Toyota ... altundeva nu as putea sa iti spun. Banuiesc ca nu sunt generice sa mearga la toate masinile.
guerilla
sint si generice. difera doar capacitatea de tractare, din cate stiu se cumpara pe ce mod de prindere vrei si pe ce masa vrei sa tragi.
vio
ia ... se auzii ceva la radio biggrin.gif
guerilla
comenteaza tu mult sa vezi ce ajungi la iashington instant biggrin.gif
scuze de off topic dar sint obosit dupa 3 serii de lopatat prin parcare.
M A R I A N
QUOTE(guerilla @ Jan 3 2008, 02:46 PM) *
comenteaza tu mult sa vezi ce ajungi la iashington instant biggrin.gif
scuze de off topic dar sint obosit dupa 3 serii de lopatat prin parcare.


Daca n-ai garaj...Oricum la noi la Galati nu e deloc zapada. Doar vant de te ia pe sus cu tot cu Yaris si carlig. biggrin.gif

Si daca stau sa ma gandesc, cred ca doar cu un Yaris TS sau, in cel mai rau caz, diesel poti tracta ceva. Ca de exemplu, cu al meu 1.0, pot trage cel mult o sanie (cu conditia ca in sanie sa nu se afle Constantin, ca atunci trebuie sa cipuiesc motorul biggrin.gif )
_Constantin_
Vereeeee am slabit ... whistling.gif confused.gif
M A R I A N
QUOTE(_Constantin_ @ Jan 3 2008, 06:01 PM) *
Vereeeee am slabit ... whistling.gif confused.gif

Scuze, frate, dupa aia am intrat pe topicul lui Sorin si am vazut ce si cum. Da-mi si mie reteta ca se pare ca am mancat cam mult de sarbatori si nu ma mai incap costumele... confused.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.