Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Lauda de sine.... sau unde apar stiri despre noi :lol:
Masini.ro Forum > Discutii generale > Mass Media
guerilla
Lasa-i pe altii sa ia teapa
“Parintii“ acestui site au creat un loc unde poti gasi masini de vanzare, noi sau la mana a doua. Nimic nou sub soare, ai zice... Numai ca adresa are un forum unde se discuta despre masini la greu: cat consuma, de fapt, cutare sau cutare model, care masina e mai rezistenta, daca e mai bun gazul sau benzina si asa mai departe. Iti face cu ochiul o anumita masina? Intri pe forum si afli ce parere au cei care se plimba deja cu modelul pe care vrei sa-l cumperi. Poti pune cate intrebari vrei si, daca ai ceva noroc si rabdare, afli tot ce vrei despre masina visurilor tale.

sursa Jurnalul National 30 iunie 2004
krysty
ciprian, tu cine esti, mama sau tata?! :happy6:
admin
eu sunt baby sitter:)
Andrei Suzuki
Misto.A cumparat cineva mai multe ziare?Vreau si eu unul.Contra cost,evident. smile.gif
guerilla
N-am mai cumparat un ziar de vreo 2 ani. exista versiunile online!!
Andrei Suzuki
Da stiam ca exista versiunile online.Dar ma gandeam ca nu pastreaza fiecare editie.Dupa aia am realizat ca trebuie sa existe o arhiva.smile.gif
mike.omega
Eu zi ca ar trebui sa ne bucuram si sa ne mandrim ca unui ziar ii pasa de ceea ce noi facem :wav:
Andrei Suzuki
Bineinteles.Pai cine a zis ca nu ne bucuram si ca nu ne mandrim?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.