Help - Search - Members - Calendar
Full Version: accesorii
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Chevrolet
octaviann
1.are cineva idee ce fel de cauciucuri sunt pe aveo?..(ma refer daca sunt si pt sezonul de iarna) ; eu nu vad scris nimik pe ele

2. unde gasesc bare pt porbagaj la aveo cu 4 usi.????
mugurel97263
Salut!

Cauciucurile sunt Kumho si nu am vazut pana acum prin magazine daca au si de iarna(e drept ca nici nu am cautat in magazine de specialitate ci numai prin supermarketuri) dar poti intreba la dealer daca au.
t99959
la mine sunt hankook optimo>>
Andras101185
Tot hankook optimo dar le-am schimbat cu niste gume de iarna de mult. Impuscati-ma dar nu nu stiu ce marca sad.gif
Andras101185
QUOTE(octaviann @ Dec 18 2007, 08:43 AM) *
1.are cineva idee ce fel de cauciucuri sunt pe aveo?..(ma refer daca sunt si pt sezonul de iarna) ; eu nu vad scris nimik pe ele

2. unde gasesc bare pt porbagaj la aveo cu 4 usi.????


2. Am vazut ceva la REAL aici in Tg. Mures. Mi se pare ca era trecut la modele si Daewoo Kalos... De altfel ma intereseza si pe mine.
octaviann
..eu nici macar nu realizez cum se pot prinde..ca nu au nimik de prins...la logan sub cheder sunt niste locuri pt fixat cu suruburi..dar la aveo nu vad(de porbagaj e vorba)
cjicebling
pe mine m-ar interesa niste protectii laterale pentru usi ... stie cineva de unde pot sa i-au si cam cat ar costa?
me77
Tot hankook stiu si eu. Mi-am luat si eu cauciucuri de iarna de la dealerul Chevrolet din Pitesti si chiar aveau pe stoc atunci cand m-am dus. Asa ca, cred ca dealer-ul e solutia : )
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.