Help - Search - Members - Calendar
Full Version: echipare "viva"
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
nliviucosmin
neatza tuturor.vreau sa-mi cumpar un mondeo din 2004 131 hp motor 2000 cu dotari multe si pe acte scrie la model "viva".
Exista asa ceva?
Yo stiam ca este numa ambiente, trend, ghia, ghia x, titanium si titanium x!!!!!!!!!
Sa fie oare un fel de ghia dar cu ceva in plus?
alecsutzu
nup....
in romania sunt doar variantele de echipare enumerate de tine.
Daca e adus de afara, tot ce e posibil sa fie o varianta de echipare la oferta, cum e si cazul la FF2 cu Trend Champions League si Trend Champions League 2007.
teug
ninja.gif
SALUT POATE MA PUTETI AJUTA SI PE MINE
VREAU SA IMI IAU UN FORD FOCUS DIN 2002 SI PROPRIETARUL II DA INAINTE CUM CA ESTE FULL OPTIONS SI CA NU SCADE LA PRET. PROBABIL VREA SA II DAU BANII SI CREDE CA-S whistling.gif CE INSEAMNA PT VOI "FULL OPTIONS?"
MULTAM FAIN
Potzocul
offtopic: echipare full options inseamna practic sa nu aibe nimic lipsa: trapa, senzori parcare, piele, jante, senzor ploaie, clima, incalzire in scaune, scaun sofer electric, oglinzi electrice, geamuri electrice (4), navigatie,.... nu imi mai vin alte dotari in minte acum tongue.gif full = full ! sunt multi care scrie pe parbriz "full options", arunci un ochi inauntru vezi ca are scaune cu tapiserie de plus...
cat despre viva nu am auzit dar cand am fost sa imi fac asigurare casco pt mondeo erau vreo 20 de tipuri de optiuni doar la mondeo ghia motor de 131 cai. nu cred ca denumirea ar afecta calitatea masinii sau alte aspecte. conteaza ce are pe ea! degeaba in cartea ei scrie ca are radio cd audio daca proprietarul l`a schimbat cu mp3 sau alte modificari la alte dotari, in cazul asta denumirea pachetului de dotari nu mai are valoare.
(parerea mea!)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.