Help - Search - Members - Calendar
Full Version: jenti octavia II
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda > Octavia 2
iris_anca82
salutare tuturor!
as vrea sa stiu si eu cateva locuri de unde pot achizitiona jenti de la 17" in sus pt a le folosi pe octavia II. poate ma lamuriti cam cat costa. a mea va sosi cam pe 1 feb 2008 si e elegance cu jenti de 15"(nu am mai avut bani si de jenti de care vroiam eu cand am comandat-o).as vrea niste jenti mai mari deoarece ii dau un aer asa de agresivitate si totodata o fac mai impunatoare dupa parerea mea.va multumesc tuturor si astept raspunsurile voastre!mult succes! thumbsup.gif
Oaky
Salutare!
Uita-te mai intai putin la tipuri si la preturi, aici: http://www.depozituldejante.ro. Gandeste-te ca iti vor trebui si anvelope de iarna.
Eu m-am lecuit, raman la 15", jante Orion. Tot Elegance, in asteptare pentru inceputul lui feb 2008 rolleyes.gif
..
iris_anca82
pai si a mea tot atunci ajunge,la inceputul lui februarie 2008 si tot jenti orion de 15" va avea pe ea.insa eu as vrea altele mai mari.m-am uitat pe pagina care ai zis si am o nelamurire: preturile afisate sunt la bucata sau pt toate 4?ms pt rasp!
Oaky
fireste ca preturile sunt la bucata.

Totusi, de ce nu faci un upgrade al configuratiei masinii? Te costa mult mai putin, sper ca nu e prea tarziu.

Am gasit un site si mai bun, cu multe informatii atat economice cat si tehnice despre anvelope si jante:
http://www.vanzarianvelope.ro/jantesianvel...p;tipnou=1.6MPI

iris_anca82
am incercat insa mi s-a refuzat orice modificare a configuratiei pe motiv ca este prea tarziu, dealerul mi-a zis la inceput ca pot face orice modificare masinii si cu 2 sapt inainte de a se fabrica. a mea se va fabrica in sapt a doua din 2008.nu inteleg!deci ce-i de facut?
DORU
Modificari in configuratia masinii se pot opera cu o luna inainte de a se fabrica...
iris_anca82
multumesc pt raspuns doru. mama doamne, mai am 40 de zile pana vine frumoasa mea! grea e frate asteptarea asta...
DORU
Iris_Anca, ti-am trimis mesaj privat...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.