Help - Search - Members - Calendar
Full Version: subaru forum la primatv
Masini.ro Forum > Discutii generale > Mass Media
G e o r g e
http://forum.subaru.ro/viewtopic.php?p=2106#2106
http://autoforumtv.ro/forum/viewtopic.php?t=880

dati-va si voi cu pararea smile.gif

si eu o sa am un interviu ... totul de la ora 11 sambata asta la primatv
guerilla
ca sa zic asa, cu te imbraci la interviu? laugh.gif

acum serios, multa bafta. spre binele comunitatii nu fa iar divagatii pe tema smt vs radacini.
astept sa vad cand or prezenta si forumul asta biggrin.gif il trimitem pe halba biggrin.gif
G e o r g e
interviul a fost deja , nu e live smile.gif

este vorba si de smt pe acolo , iar interviul a fost realizat in showroom la radacini
BRAC
Faza cu "Cat consuma" e cat se poate de reala. Aproape toate discutiile legate de masina mea decurg asa:
E diesel, nu?
Nu , e benzina...
Benzina!!! Cat consuma? rolleyes.gif
Altceva nu mai conteaza.
BRAC
Ca o mica observatie pot sa spun ca pe SUBARU forum l-am descoperit pe George scriitorul pentru ca pe masini.ro raspunsurile lui sunt foarte scurte whistling.gif
G e o r g e
este vorba de 15 dec ...
drabisan
QUOTE(BRAC @ Dec 7 2007, 08:19 PM) *
Faza cu "Cat consuma" e cat se poate de reala. Aproape toate discutiile legate de masina mea decurg asa:
E diesel, nu?
Nu , e benzina...
Benzina!!! Cat consuma? rolleyes.gif
Altceva nu mai conteaza.


Ce pretentii ai? Intr-o tara in care tdi-ul e imediat dupa biserica la incredere...
Eu, la intrebarea asta, le raspund "depinde de talpa". Sint pe aici benzinari care consuma cit scrie la carte la un diesel si motorinari care nu spun ce consumuri au.
Parca George a dat un raspuns greu de tot, la un moment dat: imi permit!

Sint convins ca un 2 pe benzina poate sa mearga si 800km cu un plin de 60l, dar la fel de convins sint ca, la fel de usor, as putea sa mor de plictiseala mergind la consum. Asa ca nu le incerc pe niciuna confused.gif
A K U
QUOTE(G e o r g e @ Dec 8 2007, 05:29 AM) *
este vorba de 15 dec ...


Din cauza ta, am stat cu ochii in prima tv o juma de ora ca sa vad niste laude desantate la adresa santa fe-ului care e cel mai tare suv din cosmos si am urmarit si 15 minute de reclama la o emisiune de 30 de minute. Singura parte misto a fost prezentarea noii mazda 6. Pai se poa' se ne dezinformezi in halul asta?
G e o r g e
scuzeeee ...
A K U
Just kidding biggrin.gif. Oricum, urmarim pe 15. Sigur e pe 15? rolleyes.gif
G e o r g e
a fost pe 22 ... o sa apara inregistrarea pe site .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.