Help - Search - Members - Calendar
Full Version: scoateti reclama!
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
Pages: 1, 2, 3
James Kilowatt
Bai fratilor, scoateti rahatul ala de reclama la Reno care acopera forumul! De pe netbook nu poate fi inchisa, butonul de inchidere e in afara paginii vizibile.
Genul asta de reclama agresiva si antipatica e numa' buna sa nu poti suporta o anumita marca. Geniile alea de marketingi de la Reno isi inchipuie ca ma voi duce la concesionarul lor pentru ca reclama lor imi acopera pagina care ma intereseaza?!
Din cauza reclamei aleia devine enervanta plimbarea si pe forum.
Mariustom
CITAT(mike.omega @ May 10 2011, 07:26 PM) *
Adminii cel mai proabil folosesc alt browser. Opera in cazul meu. In aria dedicata problemelor de acest tip sunt informatii despre cum sa blochezi aceste reclame in caz de folosesti Firefox.


Prin paginile 3-4 din acest topic găsești sfaturi thumbsup.gif
Baftă smile.gif
ninja.gif
James Kilowatt
firefox nu-mi mai merge, desi l-am reinstalat. Nu pot scrie, se deschide fereastra insa nu pot scrie nimic, pot sa trimit doar mesaje goale. Chestia aia cu blocatul reclamei a functionat, acum insa am pb asta cu firefox. Am semnalat si problema asta, care insa se pare ca e doar a mea... si a sotiei, nu merge nici de pe laptopul ei desi are alt SO
RUE
nici mie pe laptop nu mi merge firefoxul... de aia sunt cu chrome si IE.
James Kilowatt
Multumiri adminilor, proprietarilor forumului, IPCC-ului si lui Al Gore, precum si presedintelui ONU pentru scoaterea reclamei aleia agresive la Reno. Eu simteam o dorinta irezistibila sa ma retrag in munti de cate ori imi umplea peisajul duc la primul dealer Reno si sa cumpar o masina de la ei, oricare, numa' romb sa aiba.

Asta la Dacia de acum e mult mai putin deranjanta, avand in vedere ca nu sare din locul ei sa-ti acopere ecranul. E chiar placuta, are chiar un umor subtire, rafinat, si o ironie fina..... "motor puternic.... 1.6L 85CP".
Inca o dovada de genialitate a marketingilor de pretutindeni.

Eu nici nu stiam ca exista motorul asta, e chiar instructiva .....
mike.omega
Cum bre?! 1.6mpi de 85cp, cum sa nu auzi de el? whistling.gif
James Kilowatt
Pe vremea mea avea 90CP ala de 1.6...
Cred ca e un nou record... a mai existat in ultimii 20 ani vreun motor cu raportul asta de putere/cilindree?
22nst
Dar voi nu folosit programele de blocat porcariile astea de reclame?
Eu am un forum curat smile.gif
mike.omega
Pai da, avea, dar intre timp si-au dat seama ca se mintea poporu cu televizoru si motorul avea in realitate 87cp(conform testelor de pe banc) iar acum cu euro 5 a ajuns probabil a 85cp oficiali biggrin.gif
James Kilowatt
Fratilor, scoatei naibii reclama aia sinistra din capul paginii, ca din cauza ei defileaza fereastra in continuu in sus si in jos si poate produce epilepsie celor doi useri si trei boti ai forumului.
AlexTM
Ah, foarte bine spus. Renuntasem sa ma mai uit din cauza idioteniei aleia.
dar azi vad ca nu-i smile.gif
James Kilowatt
a revenit...
AlexTM
Io nu pricep, numai la noi doi apare?
Ca efectiv e imposibil de citit pe forum (OK, nimic nu-i imposibil, dar asa nu se mai poate).
Mai revin peste vreo saptamana
DORU
La mine nu apare.

Ce browser folositi, domnilor? Hai ca va recomand un plug-in la fiecare si va scap de belele thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.