Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BEETLE masina de fete sau "UNISEX"?? :)
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
khuti
Ma tot bate gandul sa imi cumpar un beetle, imi place foarte mult la design... si este mai rar. dar ma tot lovesc de textul "este masina de fete"? voi ce credeti? chiar as avea nevoie de mai multe pareri... astept pareri Q
::::AL3X::::
Ceee???? am mai auzit una...cum sa fie masina de fete????
Dany_s
perfecta pt un barbat

mai ales daca-i pui si floricica aia in vaza din bord !
khuti
vezi sunt pareri si pareri...
ovidiugm
Nu, nu e masina doar de fete.
Cred ca i se potriveste perfect si unui gay declarat biggrin.gif.
Sau de ce nu o Toyota Yaris tongue.gif ?
zdeno114201
QUOTE (khuti @ Dec 1 2007, 07:52 PM) *
Ma tot bate gandul sa imi cumpar un beetle, imi place foarte mult la design... si este mai rar. dar ma tot lovesc de textul "este masina de fete"? voi ce credeti? chiar as avea nevoie de mai multe pareri... astept pareri Q



ia-ti masina si nu mai iti bate capul cu ce te cred ceilalti.
o cumperi pt tine sau pentru ei?
eu am un new beetle si nu ma simt foarte "fata"
mai multe opinii poti sa gasesti in topicul "Fani New Beetle" intra acolo si vazi ce spun cei care au deja mashina.

sa ai bafta!
fugi si cumparati-o!
thumbsup.gif
laurentiu
Personal nu cred ca m-as simti in largul meu intr-un Beetle. Cand vad design-ul ala de bomboana si vaza cu flori de langa volan, imi vine in minte starea de fericire a unei fete daca ar conduce asa ceva. O asemenea controversa este si cu Mazda MX-5 mai ales in state, unde multor barbati le-ar fi rusine sa merga cu una.
Parerile sunt impartite. Totusi de doua lucruri sunt sigur: tehnica este buna iar pretul este prea mare, pentru ca se fabrica in America de Sud. smile.gif
George I
Ai condus vreodata un New Beetle ? Parcurge un drum de vreo 100km. cu ea si dupa stam de vorba ! La comfort,tinuta de drum, nu ai ce sa-i reprosezi ! Toate cele bune !

Apropo , daca te deranjeaza vaza , poti sa o pui in torpedou .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.