Help - Search - Members - Calendar
Full Version: adio lada...
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
daniel88712
salutare.
dupa un an si ceva de cand am lada samara, a trebuit sa renunt la ea. am impartasit impreuna clipe de bucurie dar si de necaz, cand ma chinuiam sa reglez supapele...
am facut aproape 40.000 km. masina e din 90 , model samara 1100 benzina dar trecea itp-ul pe bune
acum am trecut pe ceva mai bun. sunt in spania, si am cumparat un ford mondeo 1.8 TD GHIA din 97 full. de diferenta intre cele doua n-am ce vorbi, ca va dati seama.
vreau sa multumesc pe aceasta cale tuturor celor din breasla ladei: de aici de pe forum.
aici am gasit prieteni, oameni care sunt gata sa impartaseasac din experienta lor si celor noi. chiar daca nu am intalnit pe nimieni personal, cu horia vorbesc pe mes aproape in fiecare zi, il consider un prieten, chiar daca n-am avut ocazia sa ne cunoastem personal.
cand scriu aceste randuri parca ma apuca nostalgia de ladita mea...
adio lada...
iulian104479
adio...
Daniel82595
sa nu uiti de laditze in general ...
daniel88712
QUOTE(Daniel82595 @ Dec 1 2007, 06:18 AM) *
sa nu uiti de laditze in general ...


n-o sa uit... cum as putea uita? prima mea masina personala. acum mi-e dor sa vad o ladita. aici am vazut una singura, era tot o samara, dar din seria 1200, 1500 nici macar una...
FreeFo`
Dar de ce adio? Poate`ti vei mai cumpara o Ladita numai asa, de hobby smile.gif Si ai mila de cei cu Ladite si sa nu le dai flash`uri smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.