Help - Search - Members - Calendar
Full Version: livrare ford transit intarziata
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
rody3295
doresc si eu o confirmare de alte persoane cum ar fi patit asa ceva :
am facut o comanda pe data de 11.07.07 si trebuia livrata pe data de 14.11.2007 dar..................
bineinteles ca nu a venit si ma anunta ca este posibil sa intre in fabrica pe data de 05.01.08 si cand va fi gata nu se stie
voi ce ziceti ?
va multumesc pentru raspunsuri
ionut1410
sinecr nu te supara pe mine daca poti face scandal sati dea bani inapoi FAOOO cat mai repede !!

fordurile iscatastrofale nu prinzi 100 mii km fara probleme la injectie !!!!

daca ai nevoie de o utilitara (si dac reusesti sa iti iei bani) iati mercedes sprinter sau vw lt chir dac e second hand garantat is mult mai bune !! am avut si eu ford si credema mia mancat zilele pana la 200000 km am schimbat aproape tot ce sa putut in materie de piese (nu cred ca mai aveam ca se schimb) si am vanduto de pomana numai sa scap de ea!!!
rody3295
CITAT(ionut1410 @ Nov 20 2007, 07:09 AM) *
sinecr nu te supara pe mine daca poti face scandal sati dea bani inapoi FAOOO cat mai repede !!

fordurile iscatastrofale nu prinzi 100 mii km fara probleme la injectie !!!!

daca ai nevoie de o utilitara (si dac reusesti sa iti iei bani) iati mercedes sprinter sau vw lt chir dac e second hand garantat is mult mai bune !! am avut si eu ford si credema mia mancat zilele pana la 200000 km am schimbat aproape tot ce sa putut in materie de piese (nu cred ca mai aveam ca se schimb) si am vanduto de pomana numai sa scap de ea!!!

iti multumesc
din pacate am aflat cam tarziu despre problemele lor
incerc sa transfer leasingul la alt furnizor
care spre supriza mea a si gasit o masina
ionut1410
ar fi bine daca reusesti (da domne)

si dupa cum spuneam chiar si second hand sprinter sau lt is forte bune chiar tias recomanda un sh (caci sigur sunt ff bune) dar nu se mai fabrica si isincer new sprinter si craffterr is un pic cam ieftine fata de vechiul model si eu zic ca oarecum dubioase amintindune de vw tdi veche generatie care o fost ff buna fata de noua generatie care au cam multe probleme!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.