Help - Search - Members - Calendar
Full Version: membru nou
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Alexandru Olteanu
salut la toata lumea sun nou pe acest forum am in dotare o toyota rav 4 model vip 2007 nu am nici o problema cu masinuta are 10000 km consumu in bucuresti este pe undeva la 7,3 litri cu aeru conditionat dat drumu are 136 de caluti motor 2,2 si atsept iarna sa vad cum se comporta pe zapada masian este a tatalui meu deoarece eu nu am inca 18 ani
drabisan
Comentez inaintea lui Vio: Dark Side is getting closer!
Alex, sau Alexandru (nu stiu cum iti place sa fii chemat), felicitari! Si fa 18 ani, ia permisul repede si bucurate de ea.
23nst apare in poza. A fost o intilnire a Dark Side? Oricum, faina zona!
22nst
hihih smile.gif apar si eu in poza aia, iar masina din spatele rav-ului este cea a lui ovidiu dinu smile.gif
am fost la o plimbare pe la moeciu smile.gif
22nst
uite si varinata 2 smile.gif poza din fata rolleyes.gif
OCTAN_95
QUOTE(23nst @ Nov 17 2007, 01:54 PM) *
hihih smile.gif apar si eu in poza aia, iar masina din spatele rav-ului este cea a lui ovidiu dinu smile.gif
am fost la o plimbare pe la moeciu smile.gif


Asa este, prezent si eu acolo impreuna cu 23 nst, Alex si...... "beep", drive.gif

Bun venit Alex aici !!!
Baga mare la permis si spune-i tatalui tau ca va avea nevoie de o masina noua.
Transmite-i salutari si urari de bine din partea mea.
Alexandru Olteanu
multumesc si ovidiu o s aii transmit salutari p0oate mai bem si noi o bere impreuna
Legionaru'
Bine ai venit , Alex!
22nst
QUOTE(Ovidiudinutm @ Nov 17 2007, 04:37 PM) *
QUOTE(23nst @ Nov 17 2007, 01:54 PM) *
hihih smile.gif apar si eu in poza aia, iar masina din spatele rav-ului este cea a lui ovidiu dinu smile.gif
am fost la o plimbare pe la moeciu smile.gif


Asa este, prezent si eu acolo impreuna cu 23 nst, Alex si...... "beep", drive.gif

Bun venit Alex aici !!!
Baga mare la permis si spune-i tatalui tau ca va avea nevoie de o masina noua.
Transmite-i salutari si urari de bine din partea mea.


laugh.gif in loc de "beep" este micul dictator de pe dark
vio
io vad ca nu luat in serios ce scrie la mine TRADE MARK ... cate o bere hai repede biggrin.gif thumbsup.gif si inca o nelamurire ... cum a a juns RAVul acolo daca tu nu ai carnet ??? sa intzeleg ca posteaza si altcineva pe id ul tau ??!! cel putin pe Dark Side
22nst
ravul este al tatalui, pe forum posteaza alexandru olteanu smile.gif
iar la moeciu, alexandru a venit cu tatal smile.gif
Alexandru Olteanu
asa e 23nst are dreptate eu postez pe ambele forumuri da masina o conduce tata
vio
oki. credeam ca postati amandoi . smile.gif
Hoinaritza
Sa-i uram bun venit si lui Wasabi. E viitor posesor de Yaris si coleg de munca de-al meu smile.gif Asteptam cu interes poze de la el cu masinutza... si posturi, evident smile.gif
Wasabi
Salutare tuturor!

Intr-adevar sunt fericitul viitor posesor al unui Yaris Luna, 1.3 benzina. Poze inca nu am; sper sa pot pune peste vreo 2 saptamani. Asa ca urati-mi asteptare usoara. rolleyes.gif
guerilla
daca tot a venit Wasabi asteptam si pe Sushi laugh.gif
bine ai venit, asteptare usoara si sa iti ajunga pana de sarbatori smile.gif
kerry
ziua buna

inca nu am terminat de frunzarit forumul asta, grozava activitate in randul toyotistilor; deci ma scuz ca nu m-am prezentat aici innainte de a incepe a posta aiurea;
Am o toyota Corolla 2003 1.6 VVT-i care se plimba prin cluj. Atentie clujeni!! Carmageddon driving style! drive.gif
As pune si o poza doua, dar din nefericire e cam sifonata momentan, dar cum iese din service se rezolva biggrin.gif.
R_A_D_U
QUOTE(kerry @ Nov 19 2007, 05:56 AM) *
ziua buna

inca nu am terminat de frunzarit forumul asta, grozava activitate in randul toyotistilor; deci ma scuz ca nu m-am prezentat aici innainte de a incepe a posta aiurea;
Am o toyota Corolla 2003 1.6 VVT-i care se plimba prin cluj. Atentie clujeni!! Carmageddon driving style! drive.gif
As pune si o poza doua, dar din nefericire e cam sifonata momentan, dar cum iese din service se rezolva biggrin.gif.



He he...inca nu ne-am ciocnit...dar niciodata nu-i tarziu!
StefanVVTi
Alexandru, cand iei permisu?
Alexandru Olteanu
in martie
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.