Help - Search - Members - Calendar
Full Version: bord albastru
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Interior
Daniel28344
iata ce poate face subsemnatul pentru voi, contra unei sume modice.


bordul este de la SupeRNova proprietate personala, de la un astra f si de la un calibra
Daniel28344
iata bordul de astra
Daniel28344
si uite si calibra
Andrei Suzuki
Mi-a facut si mie la o Nova,fosta masina.E meserias omu.Nu ca il laud..da asa e
Daniel28344
uite si nr meu de telefon pentru cei interesati
0723 264 207 Va duce in jur de 400 000 lei maxim
Folosesc leduri aduse din Germania
Ledurile sunt mult mai economice, mult mai fiabile decit becurile normale
Pot modifica aproape orice lumina interioara, din orice masina si din dacie (ca asta nu e masina !!!!!)
Cu putina imaginatie din partea voastra si cu sfaturi din partea mea, citeva luminite bine plasate vor schimba total aspectul interiorului masinii dvs.

Va intrebati de ce se vede asa intunecat la cele doua opel. pai opel monteaza in bord doar 4 becuri si un sistem de prisme pt difuzarea luminii. Ledurile mele nu au atita putere (spectrul de culori e redus).

Dupa sesiune voi monta cite un led in plus pe cele doua borduri si voi reveni cu poze.
DORU
CRED CA MI-AR PLACEA IDEEA CU FONDUL ALBASTRU...
UITE NR. MEU E MOBIL, DANIEL : 0726-191197
SUNA-MA CAND TERMINI CU SESIUNEA SI VORBIM DESPRE LEDURI.
EU REVIN IN BUCURESTI PE 4 IULIE...DAR PUTEM SA VORBIM PANA ATUNCI. DACA ESTI PE CONNEX, SUNA-MA IN WEEK-END SI DUPA CE FACEM CUNOSTINTA, TE SUN EU INAPOI. MERCI.
f1anatic
Nu este obositor pt ochi ? Ori asta ori alea rosii...ma dor ochii dupa 2 minute.
Daniel28344
nu este obositor
e chiar odihnitor
vezi vw
mai vorbim
adrian26969
chiar vroiam sa zic pentru ce ti-ar trebui un bord albastru da chiar arata bine. smile.gif
Silviu30191
Salut,

Poti face asta la orice masina. Am o Mazda 626 din "79. Nu stiu sa iti spun exact ce fel de becuri are in bord pt. ca nu l-am desfacut niciodata...oricum crezi ca te descurci ?
Ionut31420
Eu am un NISSAN ALMERA model 2002. Spune-mi cand ai putea si cat m-ar costa!
poti sa-mi raspunzi la ionut00@hotmail.com sau la tel xxxx946461 (connex)

Mersi!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.