Help - Search - Members - Calendar
Full Version: oglinzi incalzite Ford Focus 1.8 TDDI 2002
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
alex_moteco
Salutare, mi-am achizitionat de curand un ford focus 1.8 TDDI 2002 si din pacate nu are oglinzi incalzite.
Rugamintea mea este sa imi zice-ti daca se merita sa imi pun, si unde pot sa fac asta costuri etc etc. MERCI ANTICIPAT
ionut1410

nar fi foarte scump daca doresti sa faci oglinzile incazite ! ai nevoie de sticle de oglinzi cu incalzire pe ele cca 50 ron bucata
si faptul ce releul temoprizator de la luneta permite legarea altui dipozitiv fara probleme e simplu ai mai avea nevoie si de un set de cabluri si GATA

bineneteles un electrician (daca nu te pricepi)
alex_moteco
QUOTE(ionut1410 @ Nov 10 2007, 10:56 AM) *
nar fi foarte scump daca doresti sa faci oglinzile incazite ! ai nevoie de sticle de oglinzi cu incalzire pe ele cca 50 ron bucata
si faptul ce releul temoprizator de la luneta permite legarea altui dipozitiv fara probleme e simplu ai mai avea nevoie si de un set de cabluri si GATA

bineneteles un electrician (daca nu te pricepi)





Mersi frumos, o sa investighez mai detaliat ce presupunne. Urmatorul scop e sa imi pun jante pe 15" din aliaj dar asta la primavara biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.