Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vio Identity
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
vio
ca urmare a numeroaseleor plnageri ca de ce mi am schimbat nick ul o sa fac un sondaj care sa tina pana maine seara deci 24 de ore dupa care voi lua o decizie . asta asa un fel de Customer Satisfaction biggrin.gif ca tot suntem la aria Toyota

pssss : nu mi-a luat 200 de posturi , nu am vrut sa o fac .


deci daca se poate si un sondaj din partea admin sau modereator cu doua raspunsuri : Vio sau Che.

va mercik beer.gif beer.gif beer.gif
drabisan
Primul vot:
- Vio
Hoinar
QUOTE(drabisan @ Nov 7 2007, 08:34 PM) *
Primul vot:
- Vio


Adevarat grait-a cel de mai sus wink.gif.
Vio tongue.gif.
Andrei Suzuki
Vio.

P.S: ai innebunit. biggrin.gif
OCTAN_95
VIO !!!!!!!!!!!!!!!!
Hoinaritza
VIO! smile.gif Am impresia ca ai sa renunti la noul nick pentru linistea noastra sufleteasca biggrin.gif
Tiberiu61940
Eu am o repulsie fata de numele Che Guevara. Inevitabil il leg de crimele comunismului. Chiar daca a fost la rindul lui ucis de altii, care poate ca nu or fi mai sfinti...
StefanVVTi
CheGueVio ninja.gif
22nst
VIO
P A U L
Vio, ce mai incolo si in coace. Dupa ce te-am vazut si te-am cunoscut atata timp sub acest nume acum ne dai teehee.gif ?
Asa ca, inca odata yes.gif pentru Vio.
Mariustom
Aveži sondaj de opinie thumbsup.gif
mike.omega
La ce-ai mai facut topicu? ninja.gif
Ca e mai clar decat la ultimile alegeri a lu Base unsure.gif
S O R I N
Vio.

vio
pai User Satisfaction .... ca sa fiu eu impacat smile.gif nu vreau sa mi supar prietenii smile.gif
22nst
ha!!! 5-0 smile.gif vio se intoarce, vio se intoarce beer.gif
Legionaru'
7-0!
Vio reloaded!
Hoinar
9-0 .... (de fapt 9-1, ca doar Vio is dorise schimbarea smile.gif da' noi ca prieteni buni ce ii suntem nu suntem nici unul de acord cu el smile.gif) )

Deci eu zic ca nu e Vio reloaded, ci un fel de Vio revolution wink.gif (ca tot voia el sa fie rascolutionar).
vio
CITAT(Hoinar @ Nov 8 2007, 12:33 AM) *
9-0 .... (de fapt 9-1, ca doar Vio is dorise schimbarea smile.gif da' noi ca prieteni buni ce ii suntem nu suntem nici unul de acord cu el smile.gif) )

Deci eu zic ca nu e Vio reloaded, ci un fel de Vio revolution wink.gif (ca tot voia el sa fie rascolutionar).

sincer cand a aparut sondaju am votat cu Vio smile.gif m-ati dat gata smile.gif am depus cererea la Inalta Poarta
deja
Hoinar
QUOTE(Che-Guevara @ Nov 8 2007, 12:37 AM) *
sincer cand a aparut sondaju am votat cu Vio smile.gif m-ati dat gata smile.gif am depus cererea la Inalta Poarta
deja


Bai ce buni suntem!! daca am convins omu' sa-si schimbe nickul inapoi....
oare n-am putea sa-i convingem pe dealeri sa ne dea reviziile moca?
macar atat... smile.gif) asta asa...pentru incalzire. Dupa aia il convingem pe Constantin sa-si ia Citroen si pe Mike.Omega sa-si ia Toyota.

Alte propuneri? tongue.gif

in alta ordine de idei, Vio...tu esti al nostru asa, cu numele asta si cu Torolla ta. Daca n-ai avea toba aia cat ... calului si tatuajul ala pe luneta parca n-ai mai fi tu wink.gif.

te astept in Iasi la un vin, ca pariez ca te-am suparat cu tot ce-am zis azi legat de nickul tau.
mike.omega
Cate putere de convingere domnule, incredibil smile.gif
Si cum va ziceam, pana imi iau io coyota topicu asta e closed thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.