Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pt incepatori
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
Andrei Suzuki
Am si eu o probl.Fiind relativ incepator in ale forumului,inca nu am aflat cum se poate pune o poza sub nume,deasuprea datei inscrierii...ati inteles voi unde.Merci
krysty
profil - panoul de control al imaginilor asociate. alegi de acolo ce vrei... din calculator sau url. atentie insa, sa nu fie mai mare de 120X120.
:thumbup:
Andrei Suzuki
Lol.Merci mult krysty.Era greu rau.Eh,ce sa-i faci.Asa-i la inceput.Apropo,ma gandeam eu,nu pot sa pun o poza de 120X120?Are ceva k diferenta nu e chiar asa de mare.Oricum,merci mult
guerilla
Ei lasa ca ajungi expert cat ai clipi.
120x120 e o limita stabilita pentru a nu "largi" fereastra pt. avatar aiurea si pentru ca trebuia o limita, nu? daca am fi pus 140x140 venea cineva cu 142x142 ca doar nu e diferenta mare, nu? laugh.gif and so so on...

bine ai venit pe forum :occasion4:
Andrei Suzuki
K.Am inteles.Eu am zis de marimea aia pt ca eu poze mai mici nu pot sa fac nici cu telu nici cu camera.Asa ca...data viitoare.wink.gif Oricum,merci mult
guerilla
poti sa o pui ca atasament intr-un mesaj aici (max 400x400) si o micsorez eu pentru tine. sau poti sa o dai pe mail (aici nu sint limite). tongue.gif
krysty
man, nu-i trimite. ca tu ii dai bmw si ti-o intoarce trabant! laugh.gif
Andrei Suzuki
Merci mult.Iti raman dator. Dau o bere. smile.gif
guerilla
la fel ca la tine.. mi-ai trimis un inger si ti-am dat inapoi un cap de mort nu? laugh.gif
:occasion5:
Andrei Suzuki
LOOOL.Buna treaba!! laugh.gif
guerilla
sa o porti cu placere.

pepsi. normal :thumbup:
Andrei Suzuki
Merci frumos.Pepsi,no problem.Ce zicetzi,va place?poza e facuta de mine. smile.gif)
guerilla
sper ca nu pe masina ta :tongue:
Andrei Suzuki
Lol.Ba da.Si daca va spun ce masina nu o sa ma credeti. Suzuki Ignis 1.3 16 V. 93 cp smile.gif
guerilla
cam ciudat... :shock:
putere max la 6000 rpm, cuplul max undeva la 4000 nu?
acum inteleg de ce o tii pe rosu... smile.gif
Andrei Suzuki
Din cate am observat eu,masinutza trage cel mai bine dupa 4.300-4.500 rot/min.Asta am observat-o in treapta a 2-a
guerilla
hai ca am dat-o intr-un offtopic de mare arta laugh.gif
aici se inchide ca e cazul rezolvat si pacientu' in viata.
mai discutam despre turometrul tau aici http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=769
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.