Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ibiza
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > SEAT
candyman23
Sal la toata lumea. Am o Ibiza din 2003 1.4 16v la care vreau sa ii fac revizia de 70.000km. Cam ce aspecte trebuie revizuite? Eu vreau sa-i schimb distributia, uleiul si nu stiu mai departe... Un pret estimativ sa stiu pe unde ma invart ar fi binevenit... Si inca ceva... daca e vreunul dintre voi din Sibiu poate sa imi recomande un service ca lumea si eventual care sa nu iti rupa buzunarele?!?!
13RvR
In principiu ce trebuie schimbat ajunge undeva la 11.000.000 lei, doar distributia integral fara manopera. confused.gif
Arheopterix
Ca sa nu deschid un topic nou...

Azi dm. pe Pipera Tunari ,un Seat Ibisa a percutat cu viteza mare un stalp de beton distrugand-ul aproape total si blocand partial circulatia pe artera.
Ce e interesant e faptul ca in ciuda vitezei si a "corpului dur" habitaclu nu era afectat deloc.Daca cei din interior au avut centuri,au scapat probabil numai cu sperietura.Stalpul a fost un "noroc".Daca nu era cadeau in lac.Daca erau si putin "piliti" (cum si pare ptr ca drumul e perfect drept) se inecau.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.