Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mercedes McLaren SLR 722 GT
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
marius68582
Editie ultra-limitata a bolidului: 20 de exemplare realizare de AMG in colaborare cu Mc Laren in colaborare cu RML .
Me Like It! thumbsup.gif
Baby Blues
Are fata de rechin. Frumoasa scula. Ce poate sa faca?
Otto73
QUOTE(stefan_adrian @ Oct 31 2007, 02:17 AM) *
Are fata de rechin. Frumoasa scula. Ce poate sa faca?

sa POLUEZE
Laurentiu_007
In afara de asta, ce stie?
Legionaru'
Sa atraga blonde!
Banuiesc!
HalbaSus
Crezi ca unei blonde i-ar placea sa intre intr-o masina plina de rollbaruri, cu geamuri minuscule, fara aer conditionat, fara izolare fonica, fara sistem audio, fara DVD-uri, fara LCD-uri, etc... ?
Mai mult... crezi ca ar fi interesata de un tip care i-ar explica timp de jumat de ora compozitia cauciucurilor semi-slick, timpii scosi pe nurgburing, motivele pentru care masina lui nu are aer conditionat ci niste bare metalice in locul unde ar trebui sa fie bancheta spate, etc ?
Eu cred ca un audi TT portocaliu sau o toyota celica rosie atrage mai multe blonde.
Baby Blues
Eu cred ca chiar si o blonda ar adimira masina asta. biggrin.gif Sper sa nu citeasca nevasta. biggrin.gif
HalbaSus
Din exterior ar admira-o... dar din interior... mhm... nu prea cred... daca vrei sa agati o blonda cu masina asta cel mai bine e sa i-o arati in parcare: "aia e masina mea" si dupa aia sa o scoti la un cico... pe jos... ca daca o duci din bucuresti in mamaia intr-un bolid fara aer conditionat... turned.gif
Baby Blues
QUOTE(HalbaSus @ Nov 8 2007, 07:41 PM) *
Din exterior ar admira-o... dar din interior... mhm... nu prea cred... daca vrei sa agati o blonda cu masina asta cel mai bine e sa i-o arati in parcare: "aia e masina mea" si dupa aia sa o scoti la un cico... pe jos... ca daca o duci din bucuresti in mamaia intr-un bolid fara aer conditionat... turned.gif

Pai stai domle ca atunci cand am agatat-o pe nevasta-mea ( care e blonda) aveam masina fara aer conditionat , de fapt nu aveam masina( Dacie 1310) si eram student. La ce te referi cand zici ca nu poti agata o blonda cu masina aia. rolleyes.gif
Inchipuie-ti ce succes voi avea eu daca am reusit cu o Dacie. biggrin.gif thumbsup.gif
Legionaru'
stefan_adrian, asta se intampla cu cativa ani in urma!
Acum s-au schimbat valorile!
HalbaSus
Pai si eu aveam dacie cand am agatat-o pe nevasta-mea biggrin.gif Si nevasta-mea e tot blonda... Dar am folosit cuvantul "blonda" nu in sensul de "persoana de sex feminin cu parul deschis la culoare" ci in sensul de "persoana de sex feminin ignoranta cu sistem de valori superficial"... Presupun ca la asta s-a referit si Legionaru' cand a spus ca masina e buna pentru agatat blonde.
Hoinar
QUOTE(HalbaSus @ Nov 9 2007, 08:44 AM) *
Pai si eu aveam dacie cand am agatat-o pe nevasta-mea biggrin.gif Si nevasta-mea e tot blonda... Dar am folosit cuvantul "blonda" nu in sensul de "persoana de sex feminin cu parul deschis la culoare" ci in sensul de "persoana de sex feminin ignoranta cu sistem de valori superficial"... Presupun ca la asta s-a referit si Legionaru' cand a spus ca masina e buna pentru agatat blonde.


Exact la asta ma gandeam si eu. Mult prea funny comentariile smile.gif. teehee.gif
Legionaru'
Corect Halba!
Laurentiu_007
Eu totusi cred ca nu e o masina de agatat blonde. Pai cum sa spuna ea unei alte blonde "Sti, fata, am fost cu unu' cu un Mertan de multe sute d mii de euroi fara AC, fara radio CD, fara bord, fara piele....". biggrin.gif La care cealalta sa zica "Fata, da' proasta esti! Pai ala te-a mintit. Are cel mai jaf Mertan din lume" biggrin.gif biggrin.gif
Baby Blues
Inseamna ca n-am mai iesit din casa cu nevasta-mea demult Deci s-a schimbat sistemuld e valori de atunci? no.gif Nu-mi vine sa cred . Si ce asteapta blondele din ziua de azi? sad.gif
Ma gandesc dupa cum ati zis voi ca-s materialiste si...Offf ce lume rea tongue.gif
marius68582
Ok,vad ca aveti prea mult timp liber si polemizati despre blonde.Va readuc eu cu picioarele pe pamant,in jucaria asta cu siguranta nu se va mai pune problema a fi sau a nu fi,pardon a avea sau a nu avea...o blonda.Un kart de 50 de ponei facut sa arate (oarecum) precum un SLR-
RENNtech/Aixro XR50 racing kart
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.