Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Whassup
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Probleme Sociale
Iulian HondaFan
nu am mai dat vreo luna pe forum si vaz ca s-au schimbatara multe... un pic dezorientat, desi formatul mi-e familiar de pe alte forumuri eram obisnuit cu vechiul format. regret lipsa unei rubrici cu raspuns la posturile mele care o aveam in vechiul format. cum forumul s-a extins imens e mult mai greu de cautat topicuri care te intereseaza in formatul actual.

io am fost ceva mai ocupat si la munca si cum mai intru pe un alt forum mai mic mi-a ramas putin timp...

nu ii mai vazui nici pe f1anatic, ozz si fishbone dintre 'americani'..

so, WHASSUP guys...
T u d o r
Bine ai revenit, colega. smile.gif Sunt si ei, fii fara grija, doar tu ne-ai lipsit. Aaa, si Impulse, dar asta e alta treaba. biggrin.gif
HalbaSus
Iuliane, te dadusem disparut... deja incepusera anchete gen OTV: unde s-a dus Iulian ? De ce nu mai vine ? Oare s-a oprit intre Rucar si Bran ? (imi dau seama ca tu nu ai privilegiul sa vizionezi televiziunea OTV, este o televiziune low cost din romania care in fiecare seara are talk show-uri interminabile despre sinucideri/crime/disparitii/scandaluri intre vecini/etc...) si acum vre-o saptamana intrebau prin televoting: "Credeteti ca cioaca (suspectul principal) s-a oprit intre Rucar si Bran sa isi faca nevoile ?" biggrin.gif

Oricum, welcome back, restul americanilor sunt pe pozitii... alive and kickin... singurul care mai lipseste e Impulse... dar Impulse fara combat zone e ca berea fara alcool biggrin.gif
James Kilowatt
Welcome back smile.gif

Tot ma intrebam cu cine ma cert io acum, dupa ce a luat Al Gore premiul nobel pentru pace.... smile.gif Cred ca George Clooney si Brigitte Bardot se simt teribil de nedreptatiti biggrin.gif
Iulian HondaFan
thumbsup.gif acu' unde sunt topicurile cele mai fierbinti... si, da, si io suspin dupa Impulse, ce vremuri, dom'le, ce vremuri... si tot o alta intrebare existentiala care ma framanta in ultima vreme: si-o fi luat Cosmin din Bacau BMW? whistling.gif
Oana
bine ai revenit...dar...cine e cosmin din bacau? teehee.gif
guerilla
da vad ca plangeti cu suspine dupa aria aia. cine stie, poate veti avea o surpriza si deschidem combat zone.
bine ai revenit iuliane. thumbsup.gif
mike.omega
Iulianeeee, welcome back! Ti-ai schimbat cumva adresa de mail sau ai setat-o sa dea reject automat la mailurile din RO? whistling.gif
Iulian HondaFan
nu cred. emailul meu e pe hotmail si am setarile standard.
Baby Blues
Welcome si din partea mea! Hai sa facem o cerere comuna sa se deschida " Combat zone" biggrin.gif
Toata lumea este derutata de noul format dar ne vom obisnui.
Oana
si eu sunt pentru combat...de acolo imi luam portia zilnica de ras... whistling.gif
f1anatic
Yo Man,

Went to Romania in August. Got hitched. Came back. Baby is doing fine. Pending divorce.

Otherwise all is cool.

Mi-ai lipsit. Propun sa te punem sef peste Aria COMBAT !
Iulian HondaFan
multumesc pentru urari... toate cele bune si voua boieri dumneavoastra.
ozz86651
M-ai pus la ambitz ca sa chinui sa ma loghez si eu. Iaca, operatie reusita.
Cirnatul ala de marci e intradevar o idee nefericita. Putea sa fie tot condensat intr-o arie separata.
guerilla
pai carnatul de marci era si in vechea versiune.
ce va fi nou va fi ca vom face sub-arii la fiecare marca, cu topicuri gen DIY, probleme cunoscute, tips&tricks, etc. astea vor fi sticky si closed. fiecare moderator va face asta la marcile ce ii revin. astfel va fi mult mai usor cititorilor sa discearna informatiile.
AlexTM
Cirnatul de marci poate fi strins (collapse). Butonul + si -
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.