Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Probleme cu pozele...
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
valeriuciprian
De ce nu pot vedea pozele atasate in mesajele forumului?Va multumesc... thumbsup.gif
De fapt le pot vedea doar daca dau clic pe atasament...cand citesc topic-ul nu...
admin
Azi o sa incerc sa le atasez:)
Baby Blues
Domnilor si eu am probleme cu pozele: dau " Browse si cand dau upload sta asa in asteptare pana ma plictisesc si renunt. Pozele sunt mici ! Poate nu ma pricep eu. Multumesc!
Baby Blues
Ceva solutii pentru asta ?
admin
QUOTE(stefan_adrian @ Oct 18 2007, 11:13 PM) *
Ceva solutii pentru asta ?




merge thumbsup.gif
admin
le-am facut mai mari..cat despre restu, poate ar trebui sa renunti la dial-up:))
Baby Blues
Nu merg pozele in continuare. Ce sa fie, ce sa fie? biggrin.gif
admin
QUOTE(stefan_adrian @ Oct 25 2007, 12:07 AM) *
Nu merg pozele in continuare. Ce sa fie, ce sa fie? biggrin.gif



Ce nu merge si unde?
G e o r g e
apasati browse , apoi selectati poza , apoi ok , apoi UPLOAD

pentru a atasa mai multe poze in acelasi post repetati pasul de mai sus
Baby Blues
Pai nu pot sa atasez poze. Ceea ce am scris si in primul mesaj. Pasii i-am respectat intocmai dar dupa ce dau "upload" astept vreo 10 min pana ma plictisesc dupa care renunt. Multumesc!
Va aduc aminte ca am avut probleme si cu browser-ul . Acum folosesc Mozilla. Cu internet explorer-ul nu merge site-ul. Astept solutii de mult biggrin.gif . Multumesc!
Baby Blues
Sa inteleg ca nu exista o explicatie?
admin
QUOTE(stefan_adrian @ Oct 31 2007, 02:49 AM) *
Sa inteleg ca nu exista o explicatie?



Nu merge cu IE site-ul sau forumul?..ce anume nu merge, da detalii.
Baby Blues
QUOTE(admin @ Oct 31 2007, 02:00 PM) *
QUOTE(stefan_adrian @ Oct 31 2007, 02:49 AM) *
Sa inteleg ca nu exista o explicatie?



Nu merge cu IE site-ul sau forumul?..ce anume nu merge, da detalii.

Forumul. Pana acum nu puteam intra. ACum intru dar nu pot scrie. Cand dau "Reply" se deschide caseta in care ar trebui sa scriu si dupa care imi apare: "Initializing atachments" si dupa care imi da eroare la Internet explorer.
Oricum, cu Mozilla nu pot sa atasez poze in continuare.
Legionaru'
La mine nu fratilor nicio problema.
Nici de poze , nici de logare. Nimic.
Poate zice lumea ca am pile! whistling.gif
Hoinar
QUOTE(Legionaru' @ Nov 9 2007, 12:11 AM) *
La mine nu fratilor nicio problema.
Nici de poze , nici de logare. Nimic.
Poate zice lumea ca am pile! whistling.gif


Si la mine e la fel...la toate 3 compurile...deci eu zic ca e o simpatie intre admin forumului si mine ;)) whistling.gif rolleyes.gif
Stefan, fratele meu, te-ai gandit la varianta de a-ti reinstala sistemul de operare pe calculator? E...99% o problema de-a pc-ului tau sau de-a retelei tale de net (configurari aiurea).
Deci...iti sugerez sa pui mana pe cd-uri si sa incepi curatenia de toamna-iarna. smile.gif.
Mariustom
CITAT(stefan_adrian @ Nov 8 2007, 05:41 PM) *
ACum intru dar nu pot scrie. Cand dau "Reply" se deschide caseta in care ar trebui sa scriu si dupa care imi apare: "Initializing atachments" si dupa care imi da eroare la Internet explorer.
Oricum, cu Mozilla nu pot sa atasez poze in continuare.

Adrian, când vrei să dai un răspuns cuiva, atunci folosești butoanele "Quote" sau "Reply" aflate dedesuptul fiecărui mesaj rolleyes.gif .
Atunci când vrei să scrii un mesaj oarecare într-un topic, trebuie să apeși pe butonul "ADDREPLY", din josul paginii.

Ți-am zis acestea în ideea că poate nu ești acomodat cu noua structură a forumului, nu că ai fi nepriceput.
Să nu te superi whistling.gif

Eu folosesc Opera, și merge și atașarea de poze thumbsup.gif

Test:
Legionaru'
guerilla trebuie sa vada poza asta! whistling.gif
Baby Blues
QUOTE(Mariustom @ Nov 9 2007, 03:06 PM) *
QUOTE(stefan_adrian @ Nov 8 2007, 05:41 PM) *
ACum intru dar nu pot scrie. Cand dau "Reply" se deschide caseta in care ar trebui sa scriu si dupa care imi apare: "Initializing atachments" si dupa care imi da eroare la Internet explorer.
Oricum, cu Mozilla nu pot sa atasez poze in continuare.

Adrian, când vrei să dai un răspuns cuiva, atunci folosești butoanele "Quote" sau "Reply" aflate dedesuptul fiecărui mesaj rolleyes.gif .
Atunci când vrei să scrii un mesaj oarecare într-un topic, trebuie să apeși pe butonul "ADDREPLY", din josul paginii.

Ți-am zis acestea în ideea că poate nu ești acomodat cu noua structură a forumului, nu că ai fi nepriceput.
Să nu te superi whistling.gif

Eu folosesc Opera, și merge și atașarea de poze thumbsup.gif

Test:

Sper ca motanul ala ... ma limitez sa zic smecher de pe scaun nu seamna cu tine? Nu? biggrin.gif arigato.gif drunk.gif
Mariustom
Ăăăăăăăăăăăă, la lene cred că da whistling.gif
thumbsup.gif
Baby Blues
QUOTE(Mariustom @ Nov 10 2007, 10:40 PM) *
Ăăăăăăăăăăăă, la lene cred că da whistling.gif
thumbsup.gif

Am intrebat pentru ca si eu am un motan dar ... nu e lenes. Are alte "calitati " in schimb biggrin.gif In schimb ala din scaun arata ! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.