Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Spaga,guvernu si ardelenii
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Politica
randoom
Bai nene(cum ar zice un prieten), cat de idiot trebuie sa fi sa te expui in halu` asta cand sti ca esti cu DNA-u` pe urmele tale si tu umbli cu plicuri dubioase si intermediezi spagi?
Extraordinar, nici spaga nu mai e ce-a fost. O speranta mai aveam si eu si s-a dus si asta.
Baby Blues
Domle! Se poate face un film pe baza asta. Banuiesc ca ati ascultat si inregistrarile cu vitelul? M-am prapadit de ras. Daca ministrii au ajuns sa ia spaga vitei si caltabosi , inseamna ca functionarii de pe la primarii iau mate si organe interne de gaina. biggrin.gif Oricum toata partea buna de aici este ca pe viitor poate vor avea grija unii de altii cand vor da si lua. biggrin.gif
Bodi
QUOTE(stefan_adrian @ Oct 13 2007, 04:33 AM) *
M-am prapadit de ras.


E prea sinistru ca sa fie de ras... angry.gif
Cand un ministru se manjeste pentru o suta de kile de palinca si niste caltabosi chiar te intrebi in ce fel de tara traiesti.
A K U
Puscarie pe viata, fara proces, fara nimic. Direct la zdup ca m-am saturat de javrele astea. Ii plimba pe la DNA ca sa vada prostimea ce justitie avem, ei stau la cafele si bancuri si ies ranjind si dandu-ne cu tifla. Guvernul lu' peste prajit...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.