Help - Search - Members - Calendar
Full Version: curioasa vs fanaticul
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
curioasa
Nu mai pot eu de butoanele si de optiunile tale! Si modul in care "vorbesti", ne tratezi ca pe niste copii de gradinita, ne bati la fundulet, ca esti "sef" pe forum...penibil.

NIMENI nu trebuie sa accepte nicio jignire, nicaieri! E valabil si pentru tine. Demnitatea mea e mai presus decat "linistea" oricarui forum de 2 lei.

Mult succes si struneste-ti buldogii de acum incolo ca pierzi clienti.
f1anatic
QUOTE(curioasa @ Oct 7 2007, 10:24 AM) *
Nu mai pot eu de butoanele si de optiunile tale! Si modul in care "vorbesti", ne tratezi ca pe niste copii de gradinita, ne bati la fundulet, ca esti "sef" pe forum...penibil.

NIMENI nu trebuie sa accepte nicio jignire, nicaieri! E valabil si pentru tine. Demnitatea mea e mai presus decat "linistea" oricarui forum de 2 lei.

Mult succes si struneste-ti buldogii de acum incolo ca pierzi clienti.



Dreptul la libera exprimare iti este garantat.

Il mut insa in locul potrivit: Echipa de Moderatori: Masini.ro

Insa totusi pe viitor, daca te alaturi unui forum, sa stii insa ca exsita reguli si regulamente care trebuiesc citite si respectate.

Iti doresc toate cele bune.
T u d o r
To'ashu, ce-i aici? Topicul asta nu e in regula, parerea mea. Adica ce sa faceti aici, sa va certati?
Discutia asta a inceput aiurea si nu trebuie sa se termine la fel. Prin inchiderea topicului Kia vs Hyundai cred ca ai rezolvat disputa, ce rost mai are sa continuati aici?
Atat Sorin cat si Curioasa cred ca au inteles ca s-au enervat si au "scapat" the dogs of war, acum s-a facut liniste, de ce sa se continue aici? smile.gif Si cu tine in plus, pe post de arbitru? Lasa-i sa se rezolve in privat, Sorin e un tip ca lumea si despre Curioasa nu am motive sa cred altceva. N-are rost topicul asta, parerea mea... hic! rolleyes.gif
guerilla
f1anatic a reactionat asa cum trebuie, atragand atentia si curioasei si lui sorin asupra modului si continutului exprimarii.
curioaso, daca te consideri nedreptita te rog sa imi scrii motivul, pentru ca, desi am recitit toata discutia nu am gasit vreu motiv pentru care sa primesti circumstante atenuante.
iar modul in care te exprimi si in primul mesaj al acestui topic lasa mult de dorit.
T u d o r
Discutia cu Fanaticul a continuat in privat, s-a lamurit problema. smile.gif
admin
Am citit si eu topicul ala, Sorin s-a bagat in seama total aiurea, pe viitor nu se vor mai da explicatii, avertisment sau ban 7 zile direct pt cel vinovat.
S O R I N
Eu nu am spus nimic rau la adresa domnisoarei,decat dupa ce a pus un semn.

Mi se pare normal sa reactionez.Dupa ce am spus eu ce am spus a inceput sa jigneasca ,dar cum .....

In fine.

Cel putin din punctul meu de vedere subiectul este inchis,cu acest ultim mesaj .

P.S. Am mai spus si o repet,foarte multi sunt viteji in fata calculatorului,dar cei cu adevarat sunt si fata in fata.Fara interpretari.
Cristi86127
QUOTE(admin @ Oct 8 2007, 04:24 AM) *
... Sorin s-a bagat in seama total aiurea, ....


Si eu sunt de acord cu asta, si cu jignirile tot el a inceput...sunt convins ca e baiat de treaba...cred ca pe asta s-a
bazat cand a trecut de la glume la jigniri..."lasa ba ca ma cunoaste atia p-aci" ... trebuia intervenit din timp.

Cu toate regulamentele din lume nu poti sa taci din gura cand cineva te ia in primire la modul asta...zic si eu.

Oricum nu e un capat de tara, se intampla chestii si mai "grele" pe forum care sunt trecute cu vederea pentru ca prieteniile primeaza.

Numai bine!
guerilla
QUOTE(Cristi86127 @ Oct 9 2007, 02:11 PM) *
se intampla chestii si mai "grele" pe forum care sunt trecute cu vederea pentru ca prieteniile primeaza.

poti sa spui exact la ce te referi? daca nu vrei aici, trimite-mi un mesaj privat.
mersi.
S O R I N
@ Cristi86127, fiecare dintre noi putem sa ne dam cu parerea.Dreptatea se afla intotdeauna la mijloc si nu o are nici unul dintre "combatanti".

Se mai intampla si lucruri de astea.

Conteaza ca fiecare sa stie unde si cum a gresit si sa fie constient de asta.
Cristi86127
QUOTE(S O R I N @ Oct 10 2007, 04:42 AM) *
@ Cristi86127, fiecare dintre noi putem sa ne dam cu parerea.Dreptatea se afla intotdeauna la mijloc si nu o are nici unul dintre "combatanti".

Se mai intampla si lucruri de astea.

Conteaza ca fiecare sa stie unde si cum a gresit si sa fie constient de asta.


Ai dreptate, mai ales cu afirmatia, adevarul se afla intotdeauna la mijloc...

Mie imi plac glumele, chiar si mistourile, nu ma dau in laturi nici pe forum de la ele, dar cand gluma mea irita, o las moale sau o las de tot, mai ales cand vine vorba de o fata.

Mesajul cu "centura" mi s-a parut nejustificat, aici cred ca ai gresit...de obicei barbatii apeleaza la ce stiu ei ca le deranjeaza pe femei cel mai mult...in momentul in care sunt depasiti.

In rest e ok,
Numai bine!
yeotamara97
Nu vreau să vă dezamăgesc https://doulaslosangeles.com
yeotamara97
Nu există nici un regret doar am crezut că a fost distractiv https://financialadvisorssaltlakecity.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.