Help - Search - Members - Calendar
Full Version: PROBLEME de AUTENTIFICARE USERNAME & PAROLA
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
<TUDOR>
Salut, ajutati-ma si pe mine careva dintre moderatori, nu mai pot sa ma loghez cu userul si parola normale. Nu ma mai recunoaste softul... tongue.gif (daca numele nu e aratat bine, sunt Tudor)
admin
Ce mail ai?..pune doar primele si ultimile 3 litere aici, o sa-ti resetez parola:)
Guest_Tudor_*
QUOTE(admin @ Sep 30 2007, 08:35 PM) *
Ce mail ai?..pune doar primele si ultimile 3 litere aici, o sa-ti resetez parola:)


ted2005@masini.ro
admin
QUOTE(Guest_Tudor_* @ Sep 30 2007, 11:44 PM) *
ted2005@masini.ro



Incearca acum cu numele T u d o r si parola veche.
<DRAGOS>
Aceeasi problema. Nu ma pot loga. Please help sad.gif
admin
QUOTE(<DRAGOS> @ Oct 1 2007, 09:37 AM) *
Aceeasi problema. Nu ma pot loga. Please help sad.gif



Ce nick aveai inainte si ce mail? Toti cei care au probleme de genul asta sa posteze mailul si vechiul nick name.
<DRAGOS>
QUOTE(admin @ Oct 1 2007, 07:57 AM) *
Ce nick aveai inainte si ce mail? Toti cei care au probleme de genul asta sa posteze mailul si vechiul nick name.

vechiul nick: <DRAGOS>
mail: dragostan91@masini.ro, problema este ac e incativ...am mai avut o discutie mai demult pe tema asta. Daca imi poti activa si mailul cu ocazia asta ar fi excelent smile.gif
admin
QUOTE(<DRAGOS> @ Oct 1 2007, 10:59 AM) *
vechiul nick: <DRAGOS>
mail: dragostan91@masini.ro, problema este ac e incativ...am mai avut o discutie mai demult pe tema asta. Daca imi poti activa si mailul cu ocazia asta ar fi excelent smile.gif


Incearca acum logarea cu <DRAGOS> si pass. Cu mailul nu pot sa te ajut pt ca nu se mai creaza conturi:)
guerilla
admine, sint multi care nu pot accesa forumul. nici cu firefox nici cu ie sau opera. le apare eroare. stii cumva de la ce e?
atasata e eroarea din opera.
admin
QUOTE(guerilla @ Oct 1 2007, 12:24 PM) *
admine, sint multi care nu pot accesa forumul. nici cu firefox nici cu ie sau opera. le apare eroare. stii cumva de la ce e?
atasata e eroarea din opera.



E o problema de DNS care se rezolva in timp..1-2 zile. Pot incerca sa inchida browserele, deconectare de la net, start/run/ ipconfig /flushdns , apoi reconectare si ar trebui sa mearga.
SORIN180
Nu pot sa intru pe contul meu BRAC. Adresa sorin179@masini.ro
hamsteru
am mai postat intr`un alt loc cam acelasi mesaj si anume nu ma pot loga nici eu cu vechiul meu user: potzocila@masini.ro daca s-ar putea rezolva ceva ,,, user name initial calin_108732 va multumesc anticipat daca se poate trimiteti un mail cu pass`ul nou in caz de resetare pass la banditu2005@yahoo.com
guerilla
rugaminte mare: nu mai postati adresele de e-mail in clar ca va veti umple de spamuri de la boti specializati in asa ceva.
folositi sintagma <<nume 2 domeniu.com>> sau orice alta formula (at, la, -, + .. etc)
f1anatic
stefan_adrian mi-a trimis asta !

QUOTE
Imi pare rau ca va anut asa dar alta cale nu am gasit sa va pot spune ca nu pot scrie pe forum. Imi spune : Initializing atachement" si dupa care imi da "error internet explorer" si se inchide tot ce am deschis.
Am incercat de aproape o saptamana daca nu mai mult sa scriu pe forum dar nu am reusit. Multumesc!
Andras Kiss
Salut! Problema e ca eu am avut userul si parola in Opera Browser care nici nu m-a intrebat niciodata nimic pt. ca ma loga automat. Acum adresa s-a schimbat si nu mai merge sad.gif Vechiul nick era andras101185 (http://www.masini.ro/forum/index.php?showuser=101178). Acum mailul nu mai stiu exact. Newsletterul si alte notificari am primit pe kissa...@...link.ro, dar uitandu-ma in Opera vad ca am la user o adresa de mail akiss@masini.ro care nu l-am folosit niciodata sad.gif Nici nu stiu parola de acolo nici adresa serverului ca sa incerc. Deci nickul este acela de sus si mailul ar fi kissa...@...link.ro. Se poate ca cineva sa ma ajute? Please...
admin
QUOTE(SORIN180 @ Oct 2 2007, 09:22 PM) *
Nu pot sa intru pe contul meu BRAC. Adresa sorin179@masini.ro



Logheaza-te cu username si vechea parola, daca nu merge imi trimiti MP o noua parola s-o schimb.
admin
QUOTE(hamsteru @ Oct 2 2007, 10:53 PM) *
am mai postat intr`un alt loc cam acelasi mesaj si anume nu ma pot loga nici eu cu vechiul meu user: potzocila@masini.ro daca s-ar putea rezolva ceva ,,, user name initial calin_108732 va multumesc anticipat daca se poate trimiteti un mail cu pass`ul nou in caz de resetare pass la banditu2005@yahoo.com




potzocila@masini.ro are nickname Potzo. Foloseste numele asta si vechea parola.
admin
QUOTE(f1anatic @ Oct 3 2007, 06:25 AM) *
stefan_adrian mi-a trimis asta !



Sa incerce si cu alte browsere:)
admin
QUOTE(Andras Kiss @ Oct 3 2007, 10:17 AM) *
Salut! Problema e ca eu am avut userul si parola in Opera Browser care nici nu m-a intrebat niciodata nimic pt. ca ma loga automat. Acum adresa s-a schimbat si nu mai merge sad.gif Vechiul nick era andras101185 (http://www.masini.ro/forum/index.php?showuser=101178). Acum mailul nu mai stiu exact. Newsletterul si alte notificari am primit pe kissa...@...link.ro, dar uitandu-ma in Opera vad ca am la user o adresa de mail akiss@masini.ro care nu l-am folosit niciodata sad.gif Nici nu stiu parola de acolo nici adresa serverului ca sa incerc. Deci nickul este acela de sus si mailul ar fi kissa...@...link.ro. Se poate ca cineva sa ma ajute? Please...



Andras101185 este numele, parola este cea veche. Pt schimbare mail te loghezi cu nick-ul asta si parola si soliciti unui administrator schimbare de mail. Aici ai setat mailul de pe masini.
Potzocul
sa rezolvat problema pt potzo smile.gif multumesc frumos! cu user hamsteru .... faceti ce considerati voi de cuviinta. l`am folosit doar ca sa pot posta aici cand nu reuseam sa ma loghez la userul initial
Andras101185
QUOTE(admin @ Oct 3 2007, 01:48 PM) *
Andras101185 este numele, parola este cea veche. Pt schimbare mail te loghezi cu nick-ul asta si parola si soliciti unui administrator schimbare de mail. Aici ai setat mailul de pe masini.

Gata am rezolvat. Mersi pentru ajutor.
iasi105023
QUOTE(Andras101185 @ Oct 3 2007, 10:46 AM) *
QUOTE(admin @ Oct 3 2007, 01:48 PM) *
Andras101185 este numele, parola este cea veche. Pt schimbare mail te loghezi cu nick-ul asta si parola si soliciti unui administrator schimbare de mail. Aici ai setat mailul de pe masini.

Gata am rezolvat. Mersi pentru ajutor.



test
ovidiudinutm
Am probleme cu identificarea si conturile mele (se pare ca am 3 conturi si anume "ovidiudinutm"; "OCTAN_95" si "ovidiuacc" create in timp in aceasta ordine.

ovidiudinutm am solicitat sa fie transferat pentru OCTAN_95, nemaireusint sa ma loghez, nefiindu-mi recunoscute nici adresa de mail si nici parola de logare.

Acum 2 zile am creat contul ovidiuacc am 1 postare iar la urmatoarea logare am aparut drept ovidiudinutm.

daca ar fi posibil as prefera sa-mi recuperez "mostenirea" pe ID-ul ovidiudinutm iar adresa de mail si datele de logare sa le comunicam prin PM.

Multumesc
admin
Adresa de mail este rosuxxxxxx@yahoo.com iar parola este cuvantul care lipseste din adresa de email. Logarea o faci cu username (octan_95) si parola, pe prima pagina a forumului dar nu sus, acolo unde te duce pe site ci cateva randuri mai jos in dreapta. Daca nu te descurci da-mi MP.
Mariustom
OK, pun și eu o întrebare: atunci când dați click pe link-ul de mai jos, ce este unul direct spre un anume mesaj (în cazul de față cel al anunțului despre moartea lui Gary Moore), vi se deschide forumul exact la acel mesaj sau, ca la mine, vă duce doar în acea pagină ?
Folosesc Opera, vă rog să specificați și browserul, se pare că la Firefox funcționează confused.gif

http://masini.ro/forum/index.php?s=&sh...st&p=373162
Lucian107416
Chrome duce la mesaj
Titi1988
+1 Firefox duce la mesaj
getodac
Si IE duce la mesaj thumbsup.gif
T u d o r
Se pare ca doar Opera nu duce. biggrin.gif Firefox te duce direct la mesaj.
solmar
Safari te duce pe pagina.
Mariustom
Cum pielea mea taman la browserul folosit de mine nu reușesc să merg direct la un mesaj ??? verymad.gif wallbash.gif

Admineeee, asta-i discriminareeee !!! Și pt tine, că-i la ofertă ... tongue.gif
biggrin.gif ninja.gif

Vă mulțumesc pt mesaje smile.gif yes.gif sweat.gif
cristsib
Pe mine IE m-a dus la pagina! E drept ca aproape toata pagina este despre Gary Moore.
Mariustom
Trebuie să te ducă DIRECT la mesaj, nu la începutul paginii wink.gif
radhhooo
Salut. Intampin si eu o problema. Scriu parola primita prin e-mail,dar zice ca nu e buna. Am dat chiar si resend password. Atunci am putut intra,dar cand vreau sa-mi modific parola,iar nu imi mai recunoaste parola veche (trimisa prin mail). Acum am salvat pagina in favorite si ma logheaza automat, dar vreau sa stiu carui fapt se datoreaza aceasta problema.
admin
Te loghezi cu email si parola? Cand intri pe forum ai un formular de logare sus si unu putin mai jos in dreapta, in dreptul la "Welcome back; your last visit was: ". Daca vrei sa te loghezi cu username si parola foloseste al doilea formular.
f1anatic
Simt nevoia sa imi exprim nemultumirea fata de sistemul acesta de log-in.

Azi nu am mai putut accesa site-ul. Pur si simplu imi cerea adresa de email asociata cu username-ul meu. Este o adresa de email abandonata de 5 ani...Dupa multe incercari am reusit sa gasesc adresa de email si sa resetez parola dupa si mai multe incercari am reusit sa intru pe vechea adresa de email si sa aflu noua parola.

Dar nu pot sa o schimb. In panoul de comanda nu am activata optiunea de a schimba adresa de e-mail si parola, link-ul ducindu-ma la un loc "gol". Ce trebuie facut pentru a avea parola si adresa de e-mail resetata ?

Thank You.

f1

M-am dus in panoul de comanda ce se acceseaza de pe pagina principala www.masini.ro si de acolo (cred) ca am reusit sa schimb parola. Dar nu si adresa de e-mail.
G e o r g e
iar eu am aflat ca am o clona biggrin.gif xxxxxxxxxxxx si ceva cifre biggrin.gif thumbsup.gif
Lucian107416
nici eu nu m-am putut loga de pe alt sistem. Noroc ca mai am acasa sesiuni neexpirate in browser, dar cand se vor termina astea, pa pa. biggrin.gif
Lucian107416
am aflat adresa de e-mail. Era pe @masini.ro
DORU
si eu am adresa tot pe masini.ro.

Ar fi bine sa se rezolve problemele de logare inainte sa expire celor mai multi dintre noi sesiunile biggrin.gif
yeotamara97
Lanțuri în jurul demonii mei, lână să curajos anotimpurile https://doulahoustontx.com
yeotamara97
partidele lor au fost de bun gust https://privateinvestigatorslexingtonky.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.