Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Finalistele Autobest 2008
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
chevy
Doua europene, doua japoneze si una asiatica:

http://www.informatiiauto.ro/finalistele-a...08-sid1663.html
Laurentiu_007
Wow!
Chiar nu-mi dau seama care ar putea castiga. blink.gif
As spune care sunt sigur ca nu va castiga: Fiat Linea (poate si Kia c'eed)
ValiR
Probabil Auris...
Hoinar
Valir, ce rau mi-ar parea! tongue.gif
Cipp
Mazda 2.
Cristian112532
noua fabia fara nicio problema
M A R I A N
Eu zic ca Fabia n-are nici o sansa.
Elemente noi au Kia C'eed (caroserie, interior) si Mazda2 (greutate foarte mica). Daca ar lua Auris-ul, ar fi totusi umilitor pentru masinile europene...
Baby Blues
Nu stiam ce cauta masinile astea in top dar dupa ce am citit criteriile mi-am dat seamna. Totusi nu stiu de ce sunt introduse criteriile mentionate de ei ca fiind cele mai importante atata timp cat "Best car of the year" ca sa zic asa, ar trebui sa fie masina pe care ti-ar placea, ti-ai dori-o si ai vrea sa o ai chiar daca nu poti sa ti-o permiti , din orice mediu social sau oricati bani ai avea? De ce nu poate Mercedes sa castige in fata Skodei? Pentru ca este prea scumpa? Hai ca poate chestia cu publicul tinta il inteleg dar faza cu tehnologia si cea cu design-ul nu le mai inteleg!
fishbone
QUOTE(Iulian74637)
doua japoneze si una asiatica

Tare biggrin.gif
gabi4
fabia 2 nu prea are ce cauta pe acolo
t99959
Mazda 2,fabia,cum e scris mai sus ,nu are ce cauta acolo.
vio
va castiga cine da bani mai multi biggrin.gif cum e in fiecare an , nu e clar .. in cazul asta Chinarazia coreana Corolla E 12 reincarnata aka kia ceed
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.