Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Panda 100HP
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Fiat
Marius113588
Am gasit o gramada de review-uri extrem de pozitive la adresa acestui Panda, foarte ieftin si foarte bun - insa nu apare pe siteul celor de la Autoitalia :rant:
Stie cineva de unde sau cum pot face rost de el.... pot sa aduc la comanda modelul? presupun ca asta implica si ceva taxe in plus :puke:

wub.gif
Paul46623
Da. Poti sa aduci cam orice model FIAT, cu orice optionale (cand am luat un .pdf cu descrierea GP am descoperit ca era dat pretul si pentru optiunea de transmisie robotizata, desi pe site/configurator nu suflau nici o vorbulita). Mai mult ca probabil insa, pentru un model nedisponibil in oferta standard trebuie sa platesti un comision suplimentar.
Personal consider ca decat sa-ti iei Panda Sport, daca tot dai bani in plus pe comanda speciala, mai bine-ti iei Fiat 500 Sport (nu negru insa), cu aceeasi motorizare. Arata mult mai bine si e ceva mai 'inchegat'.
Marius113588
500-le imi pare feminin si mic....
Pana-ul asta 100HP pare mult mai masculin si mai distractiv
daniel40451
cat costa ?
si poate iti place asta
daniel40451
cat costa ?
si poate iti place asta
Hoinar
Mai masculin ar fi fost un Panda 4x4 cu motor de 100 CP, dar nu am vazut sa existe... oricum, eu as prefera panda 4X4 in fata celui de 100cp smile.gif.
Masina e faina, dar la condus sa nu crezi ca ar fi cine stie ce masculina...E foarte usor de condus (f manevrabila).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.