Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Alegere model janta
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Cauciucuri/Roti
herculane113756
Salut, avand in vedere ca pana vineri cand imi voi lua jantele mai este ceva timp, si eu nu m-am hotarat inca la un model 100%, asa ca poate ma ajutati cu niste sugestii.

Masina este un Clio 3 Exception 1.6, asemanatoare celei din pozele atasate.
Costanza86138
salut! Eu am votat pt modelul 2. Ti-am urmarit mesajele si pe forumul reno. Multa bafta!
Hoinar
Mie imi place mai mult cum ii sta cu primul model de jante. Arata fain tare smile.gif.
herculane113756
toate cele 3 imi plac si am zis ca daca tot mai stau cateva zile pana imi iau sa mai aflu pareri si pe-aici smile.gif

ele arata asa mai de aproape
air_wolf
cu astea cum ti se pare?

asta e modelul
herculane113756
ce mi-ai aratat tu ar merge daca masina ar fi neagra, insa culoarea este noir nocturne, mai pe romaneste un negru-indigo-mov (depinde de lumina - la umbra pare neagra, cnd bate soarele e indigo) smile.gif
air_wolf
da, nu merg.
DORU
Votat model 2.
TLS-09
Greu de decis intre 2 si 3. Pana la urma am mers pe 3.
Ovidiu108423
Eu ma inscriu la nr 2 blush.gif
herculane113756
de curand am dat de poza asta pe calculator, insa n-am gasit pana acum ce model este, ci doar ceva care sa semene

daca stie cineva modelul...multumesc anticipat biggrin.gif . si totodata ce dimensiune or fi? 17" sau 18"?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.