Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mercedes SLR
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Supermasini
cezar62399
Deschid acest subiect pt ca, aflindu-ma in Cypru , si stand pe o terasa la strada pricipala din zona turistica a Limassol-ului, o zona cu multe fitze, unde trec in fiecare seara vreo 2-3 Ferrari-uri un Lamborghini Gallardo si un Bentley GT cu care m-am obisnuit deja, in una din seri am vazuut o naluca argintie pe care am identificat-o imediat ca fiind un SLR, si cunoscand cate ceva despre aceasta masina care imi place fff mult, m-am gandit imediat la site-ul meu preferat, si la faptul ca ar fi fun sa facem un recensamant al SLR-urilor, sa spuneti si voi pe unde ati mai vazut , daca la noi in tzara a apart vreunul s.a.m.d....aici am aflat ca apartine unui patron de club de fotbal...la noi gigi are Maybach...SLR-ul e ceva mult mai interesan parerea mea..astept raspunsuri, merci!
mike.omega
Tu nu ai vazut celebrul filmuletz cu cele 4 SLR-uri din Mamaia? biggrin.gif
2 normale si 2 "722 edition" smile.gif
Cristian57688
Pai in Bucuresti, in Mai la E-Uranus (undeva langa piata de flori George Cosbuc) era unul negru, iar sotia mi-a spus de unul pe care l-a vazut la Casa di David in Herastrau.
MotorHead
Am vazut si eu eu unul pe autostrada, pe la Metro de langa Pitesti, se misca tare bine.
DORU
Unul negru am pozat si eu in august in Mamaia, parcarea Rex.
alexandru-179
sunt cel putin 6 slr-uri numai cu numere de bucuresti
Cipicanu`
http://youtube.com/watch?v=vEk49fPQeAA

Aici le vedeti
cezar62399
Multumesc de link Cipicanu'-le, se vede treaba ca Romania e un loc de aterizare dar si o baza pt extraterestri...imi plac si comentariile din filmuletz "this is Romania, and we are so pour"...Frumos, n-am ce sa mai zic, sunt mai putine zile insorite intr-o vara la Mamaia decat supermasini intr-o zi in parcare la Rex.
Despre editia asta speciala"722" nu stiu absolut nimic, are cineva niste date tehnice ?
Multumesc
mike.omega
http://www.rsportscars.com/eng/cars/mercedes_slr_722.asp

Vezi ca astia au prostu obicei sa puna si preturi la asemenea masini :angel:
serginho
azi a trecut un Ford GT pe langa mine in timp ce ma iontorceam de la Bucuresti spre Buzau. thumbsup.gif marfa tare masina. arata bestial teehee.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.