Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pentru ea, mi-as insela si amanta !
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
f1anatic
translated chinese small passage written by the OP on the other forum:
"This car will show up at the upcoming Frankfurt Motorshow - 6.3L V12 Twin Turbo, having 720hp with a presuming maximum torque up to 1320Nm. in order to adapt to the new turbocharging system, there are two big medium coolers [i seriously don't know what this is] and a low pressure blow off valve [i think] enabling air flow to be more smooth.
5at [probably 5eat i think] gearbox, and brabus has raised the "sth" [i can't translate] by 40%, 0-100km/h in 3.9sec, can speed up to 200km/h (124mph) in 10.49sec and has a top speed of 300km/h (186mph)!!!!"
mike.omega
1320Nm numai pe puntea spate e de rau! awd sau 4matic cum ii zic ei ar trebui pus!
Laurentiu_007
Fantastic! este printre putinele masini la care imi place tot! :clapping:
Imi place la Brabus ca scoate mai putine modele modificate, dar si cand le scoate... sa te tii frate, ca-i "belea" :coolspeak:
drabisan
Ti-as insela si amanta, m-as face si budist, orice e nevoie.

E singura masina care m-a facut sa transpir uitindu-ma la poze...Mai sint niste resorturi in Bora Bora care mi-au creat aceiasi senzatie...
P..M..., aia de mi-au creat-o citesc fanteziile oamenilor?
M A R I A N
Mai baieti, dar voi nu stiti cat de greu iti faci rost de-o amanta in ziua de azi? biggrin.gif
Cum s-o inseli pentru o masina? blink.gif
Otto73
acelasi motor il vom putea gasi si pe modelul CL
http://www.autoblog.com/2006/09/25/brabus-...edes-cl-coupes/
Laurentiu_007
:scratchchin: Ultima generatie de CL mi se pare o masina sport pentru fete. Asa ca nu se cam potriveste motorul ala, parerea mea.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.