Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Articolul de fond - ce minunatie
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Alex24
Pe prima pagina din masini.ro gasim un articol scris de un baiat cu plete. Cititi si minunativa de cat de priceput e acest baiat si cat de rau intentionat poate sa fie. Cred ca vroia si el saracu' sa faca un test-drive si ticalosii de la Renault nu i-au dat si lui un Logan sa se zbenguie cu el. Asa ca a zis "Las' ca va arat eu voua!"
Din punctul meu de vedere doar RUSINE
M i h a i
QUOTE(Alex24)
Cred ca vroia si el saracu' sa faca un test-drive si ticalosii de la Renault nu i-au dat si lui un Logan sa se zbenguie cu el.


Crezi? sau stii sigur?....asa de curiozitate
omul
Pamflet, pamflet... da parca se simte ca ceva l-a deranjat... Oare ce? Louis stie...
admin
Stimabile alex 24....baiatul ala cu plete nu e suparat nici pe viata, nici pe cei de la Dacia si nici nu a suferit vreun shock emotional in ultima vreme...mai exact nu s-a indragostit de Logan asa cum pare ca domnia ta a facut-o....baiatul ala cu plete face si el putina baza, se rade, sau daca vrei, aduce un pic de culoare si umor in lumea asta destul de anosta a masinilor mai bune sau mai rele...

In ce priveste modelul Logan, crede-ma, nu e nici un motiv sa ne umflam in pene, asa cum nu e nici ceva de pus la stalpul infamiei...Umorul e terapeutic, iar glumele se fac oricum...nu toate blondele sunt proaste, asa cum nu toti brunetii sunt genii!!!

Fiecare dintre noi are dreptul la o parere personala, iar daca vrei sa o stii pe cea a baiatului cu plete, i-ai putea scrie pe adresa leo.ancuta@masini.ro.
Alex24
L-am mai citit o data ca m-am gandit ca poate prima data nu ma sezizat umorul fin din acest articol. A doua oara m-am prins de ce nu l-am sezizat prima data: nu e. Tot o mistocareala ieftina si rau intentionata e.
Si gata ca vad ca va suparati, asta cred eu despre Leo, in urma a ceea ce a scris.
madalina
Nu esti obligat sa-ti exprimi opinia in public despre orice persoana!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.