Help - Search - Members - Calendar
Full Version: service bmw
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
balasa113432
salut,

am rugamintea sa imi recomandati si mie service-uri bmw in bucuresti. eu am un 525td din 1991 iar bmw filaret si bavaria nu se ocupa de masini asa vechi.
daca cunoasteti un service bun, va rog sa imi recomandati si mie.
Radu97668
asta mi se apre o nesimtire grosolana si ar trebui sa faci o plangere la BMW pentru tupeul pe care il au...ce daca e veche, nu e tot bmw?! putea sa fie si din '60, un service autorizat pentru o marca anume ar terbui sa se ocupe de toate modelele acelei marci, indiferent de vechime...sau probabil in romania sunt numai jmecherasii care nu au nicio treaba cu mecanica auto si la o masina veche nu se baga pt ca nu pot sa puna laptop-ul pe ea si sa vada ce trebuie facut...mi-e scarba de astfel de oameni...
balasa113432
QUOTE(Radu97668)
asta mi se apre o nesimtire grosolana si ar trebui sa faci o plangere la BMW pentru tupeul pe care il au...ce daca e veche, nu e tot bmw?! putea sa fie si din '60, un service autorizat pentru o marca anume ar terbui sa se ocupe de toate modelele acelei marci, indiferent de vechime...sau probabil in romania sunt numai jmecherasii care nu au nicio treaba cu mecanica auto si la o masina veche nu se baga pt ca nu pot sa puna laptop-ul pe ea si sa vada ce trebuie facut...mi-e scarba de astfel de oameni...


dau in greu fara calculator.
mi-au spus ca daca o baga la diagnoza nu vad prea multe si atunci ar trebui sa o ia babeste si nu mai fac asa ceva.
air_wolf
ce simptome are masina? ca poate te putem ajuta...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.