Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Alerta postare in topic
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
cristianc
Ma asteptam la topicurile marcate sa fiu anuntat cand se posteaza ceva, pe email. Dar nu se intampla asa ceva. Unde gresesc?
admin
..banuiesc ca problema e de la mail, in cazul in care aveti cont pe masini...se va rezolva in cateva zile.
cristianc
Multumesc si..astept rezolvarea tongue.gif

Nu s-a rezolvat. Primesc doar newsletterul dar nu si cand apar noi postari in topicurile pe care le urmaresc!
cristianc
QUOTE(cristianc)
Multumesc si..astept rezolvarea tongue.gif

Nu s-a rezolvat. Primesc doar newsletterul dar nu si cand apar noi postari in topicurile pe care le urmaresc!
admin
test
admin
test2
admin
cristianc, mai verifica prin profil, pot sa-ti garantez ca mesajele de genul ala circula pt ca mi-au umplut mailul cu confirmari.
cristianc
Rezolvat simplu. Imi cer scuze ca am facut topicul degeaba. Trebuia sa fiu mai atent!
Alecs
Nu are legatura cu problema lui cristian.. e o sugestie sa zicem.. am observat ca daca las forumul deschis mai mult timp fara sa navighez prin el, dispare notificarea de mesaje noi (casuta galbena).. probabil ca expira sesiunea si imi afiseaza ca mesaje noi mesajele postate de la acea data.. nu se poate face sa nu expire?
admin
Nu cred ca se poate face nimic la faza asta, softul nu are de unde sa stie ce ai citit si ce nu, daca expira sesiunea el considera ca mesajele noi au fost citite.
Alecs
pai stie, tocmai de asta pune cele necitite cu galben.. ideea e sa se mareasca timpul dupa care expira sesiunea or smth.. e prin php pe acolo.. daca vreti o sa ma uit prin sursele de la phpbb si va spun cum se face..
madalina
Pe alte forumuri cu acelasi format am vazut ca la functia cautare exista si perioada de a vedea toate mesajele scrise de la data x, ora y pana in prezent. Nu s-ar putea adauga si aici?

Mie, cel putin, imi da erori IE pe forum si pierd toate mesajele scrise de la ultima vizita. In mod normal ma descurc cu functia "Ultimile mesaje", dar cum a fost ziua de luni cand erau 4 pagini de mesaje noi (de la 11 pana seara pe 21) si mi-a aparut imediat eroarea, am renuntata sa mai caut mesajele noi!
Andrei Suzuki
Si mie mi se intampla asta: daca intru si sunt n mesaje noi,citesc doar o parte din ele si daca inchid pagina sau ma deconectez cele necitite apar citite;ca si cum nu ar mai fi mesaje noi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.