Help - Search - Members - Calendar
Full Version: TOYOTA CLUB
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
DAN
http://www.toyota.ro/experience/club/toyota_club.aspx

sper sa nu supar vreun moderator ca am pus link, atat timp cat este de pe pagina importatorului.
Ce nu scrie acolo e ca tot ce s-a intamplat la Iasi a ajuns si la Bruxelles...;)de asta aveam nevoie disperata de CD-urile voastre cu poze...tongue.gif
vio
o fi ajuns si in Dark Side=)))
guerilla
dan, nu te superi, da stii ca eu tin cu dracu' biggrin.gif
si daca a ajuns la bruxelles, care a fost feedbackul?
care va fi continuarea?
ce se mai aude cu actele alea?
hai, zi tot, daca ne-ai starnit tongue.gif
DAN
QUOTE(guerilla)
dan, nu te superi, da stii ca eu tin cu dracu' biggrin.gif
si daca a ajuns la bruxelles, care a fost feedbackul?
care va fi continuarea?
ce se mai aude cu actele alea?
hai, zi tot, daca ne-ai starnit tongue.gif

Stiu doar ca a ajuns si atat.....
Continuarea va fi exact cum am discutat si la intalnire..iar actele inca nu sunt gata in totalitate...
Hoinar
1. Ce e la Bruxelles? Sediul general al Toyota Europe sau ce? :angel:
2. Dupa ce vor fi gata actele clubului, in ce va consta activitatea lui? smile.gif
DAN
Da, este sediul de la Toyota Motor Europe.....
vio
QUOTE(Hoinar)
2. Dupa ce vor fi gata actele clubului, in ce va consta activitatea lui? smile.gif



in baut bere , facut liniutze si alergand TDi urile smile.gif)))))))
mike.omega
Deci e clar! Cineva isi face bagajele! Las' ca va tin eu minte tongue.gif
vio
QUOTE(mike.omega)
Deci e clar! Cineva isi face bagajele! Las' ca va tin eu minte tongue.gif



care e ala domne'???
guerilla
QUOTE(mike.omega)
Deci e clar! Cineva isi face bagajele! Las' ca va tin eu minte tongue.gif


te inseli. cred ca ne confunzi cu aia de la astra.
vio
sau cu ... DARK SIDE :bandit: beer.gif beer.gif beer.gif
mike.omega
Tot la vorba mea o sa ajungeti smile.gif
StefanVVTi
QUOTE(vio70407)
QUOTE(Hoinar)
2. Dupa ce vor fi gata actele clubului, in ce va consta activitatea lui? smile.gif



in baut bere , facut liniutze si alergand TDi urile smile.gif)))))))

:smoke: Doamne, ce-am mai ras... biggrin.gif biggrin.gif
mike.omega
Doamne ce gif imens avea-i in semnatura smile.gif
vio
cred ca era un gif animalizat rau de tot smile.gif)))))
StefanVVTi
QUOTE(mike.omega)
Doamne ce gif imens avea-i in semnatura smile.gif

Imi cer scuze, chiar am recitit regulamentul si urma sa-l scot! arigato.gif
Legionaru'
QUOTE(vio70407)
in baut bere , facut liniutze si alergand TDi urile smile.gif)))))))


Baieti, eu ma regasesc in toate trei!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
drabisan
QUOTE(Legionaru')
QUOTE(vio70407)
in baut bere , facut liniutze si alergand TDi urile smile.gif)))))))


Baieti, eu ma regasesc in toate trei!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Toate 4 Florine: si intilnirile de pomina!

Sper, chiar sper (ca sint un optimist incorigibil) ca odata trecuti de sub tutela grecilor direct sub Toyota Europe, ca cine va fi importator oficial va sponsoriza o alta mega-intilnire undeva, chiar si in Bucuresti! Dar as visa la o locatie care sa depaseasca dpdv exotism Iasii!
Dane, nu ma intelege gresit, dar un importator care aduce citeva transporturi bune pe zi de masini, va putea si TREBUIE sa va depaseasca. Oricum tu si ai tai sefi ati spart gheata intr-un anume fel si sint multe inimi care or sa trepideze numai gindindu-se la Iasi! Continuarea are obligatia sa incerce sa fie peste!
vio
QUOTE(Legionaru')
QUOTE(vio70407)
in baut bere , facut liniutze si alergand TDi urile smile.gif)))))))


Baieti, eu ma regasesc in toate trei!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif



Legiune ia fi atent : sa ti desenezi pe aripi la mashina de cate ori faci un TDI ca in al doilea raboi mondial cand doborau aia avioane nemtzesti ... da sa scrii TDI da cu negru =)) smile.gif))))))
Legionaru'
Vio, deja am trecut la aripile spate! Cele din fata sunt full!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
DAN
QUOTE(drabisan)
Dane, nu ma intelege gresit, dar un importator care aduce citeva transporturi bune pe zi de masini, va putea si TREBUIE sa va depaseasca.

Nu te inteleg gresit...stai linistit..nu au decat sa incerce si sa si reuseasca..in felul asta ne vor motiva poate pe noi sa facem si mai mult.Nu de alta dar noua nu place sa fim pe locul 2...din toate puncele de vedere...tongue.gif


:1:
lucian14
QUOTE(vio70407)
QUOTE(Legionaru')
QUOTE(vio70407)
in baut bere , facut liniutze si alergand TDi urile smile.gif)))))))


Baieti, eu ma regasesc in toate trei!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif



Legiune ia fi atent : sa ti desenezi pe aripi la mashina de cate ori faci un TDI ca in al doilea raboi mondial cand doborau aia avioane nemtzesti ... da sa scrii TDI da cu negru =)) smile.gif))))))

Hai bai Vio ce naiba cu amaratele de TDI v-ati gasit voi sa faceti WW3...pai alea abia-s bune la arat ogoru frate ...
bhp
Ceva noutati cu actele, sau am ramas eu in urma ? Si acum imi pare rau ca nu am ajuns la Iasi sad.gif
bhp
Nimic, nimic ? Avem ceva oficial ?
Legionaru'
Mai baieti, lucru bun la 9 luni !
22nst
dar se poate face o ecografie, nu?
Hoinar
QUOTE(23nst @ Oct 9 2007, 08:28 PM) *
dar se poate face o ecografie, nu?


E baiata biggrin.gif.


Faza simpatica....azi ziua m-am surprins citind iar topicul destinat intalnirii de la Iasi biggrin.gif Si mai era si Vio care facea acelasi lucru tongue.gif.
Legionaru'
Eu l-am recitit acum 3-4 zile! beer.gif
vio
m ai prins .... l-am recitit pe tot de la cap la coada ... m-au incercat niste sentimente ... beer.gif ... ca la clasa 1 a ... fain , foarte fain . teehee.gif rolleyes.gif wub.gif banana.gif
Legionaru'
Nu cred ca e careva care nu l-a recitit!
Mai baieti, prea plangem dupa intalnirea de la Iasi!
Hai sa mai facem una!
DAN, hai ia tu taurul de coarne! Doar ai experienta!
vio
pai ... io zic sa stabilim un loc de comun acord iar ? nu ??

toata sapt viitoare voi fi in Iasi, aviz celor de acolo care vor sa fac burta de la bere biggrin.gif beer.gif
DAN
QUOTE(Legionaru' @ Oct 10 2007, 09:57 AM) *
Nu cred ca e careva care nu l-a recitit!
Mai baieti, prea plangem dupa intalnirea de la Iasi!
Hai sa mai facem una!
DAN, hai ia tu taurul de coarne! Doar ai experienta!


Eu ma gandeam sa facem una de sarbatori...undeva la munte..rezervam o pensiune toti...si ar fi fain..Vorbesc si eu cu seful meu si venim si noi cu flota de 4x4..tongue.gif
pretorian
QUOTE(DAN @ Oct 10 2007, 10:11 AM) *
Eu ma gandeam sa facem una de sarbatori...undeva la munte..rezervam o pensiune toti...si ar fi fain..Vorbesc si eu cu seful meu si venim si noi cu flota de 4x4..tongue.gif


aaa.... de data asta sper sa vin si eu mai ales daca se tine la munte, sa testez jucaria sper sa ma primiti si pe mine thumbsup.gif
Legionaru'
Ar fi extraordinar DAN!
Presimt ca va fi o nebunie totala( in sensul bun)!
S O R I N
Prezent.

Oriunde.

Oricand.
22nst
ar fi super bine!!! abia astept o reeditare a intalnirii de la iasi smile.gif
asa ca il citez pe sorin: prezent, oriunde, oricand thumbsup.gif
Hoinar
Sa nu fie pe 20 octombrie....ca atunci am nunta.... in rest, de asemeni ca si prietenii dinainte...oricand si oriunde. Iau fumeea de mana si venim biggrin.gif.

I can't wait! rolleyes.gif
vio
undeva pe la Baia Mare zic sa mergem
Legionaru'
Asa aproape? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
vio
QUOTE(Legionaru' @ Oct 10 2007, 01:30 PM) *
Asa aproape? laugh.gif laugh.gif laugh.gif



pai io ziceam de ardeal , pt ca acolo predomina TDIurile si sunt privite inca cele mai bune masini on Earth... nu ar trebuii sa facem lobi la marca si acolo ???
guerilla
pai si ce are baia mare cu ardealul? unsure.gif
vio
pt mine tot aia e .... biggrin.gif nu prea tin cont de micile zone geografice . am zis Baia Mare ca e mult de mers pana acolo biggrin.gif sa ii dam sansa lu' Legiune si celor care vad TDI verymad.gif sa si manifeste mashinile
OCTAN_95
QUOTE(vio70407 @ Oct 10 2007, 12:37 PM) *
pai io ziceam de ardeal , pt ca acolo predomina TDIurile si sunt privite inca cele mai bune masini on Earth... nu ar trebuii sa facem lobi la marca si acolo ???


vin si eu, oriunde o fi, ca doar nu mergem in Tibet, ca sa nu fie prea aproape
R_A_D_U
La Borșa în Maramureș ar fi ok...sau ar mai fi cateva locații în MM...
vio
azi am fost la Iashi ..... teehee.gif wub.gif blush.gif beer.gif beer.gif ... am dat o carja langa sediu Toyota acolo dar nu sa spart nici un geam biggrin.gif .. am vazut lume cunoscuta , unii au claxonat dupa mashina cu alte toyote bineintzeles .. frumos ... am trecut pa laga terasa Baron ... bruneta ....
Hoinar
Bine ai venit, da' alta data fii mai putin discret tongue.gif
adi1969
banana.gif banana.gif banana.gif Super tare ar fii o noua intalnire pe zapada
22nst
pe zapada... suna bine, incep sa pregatesc masina (sa ii cumpar niste cauciucuri de iarna) yes.gif
vio
smile.gif))) io am si lantzuri la ea biggrin.gif tre sa ii mai caut schiuri si shenile smile.gif))
bhp
Sper ca data asta sa vin si eu. Si mai frumos e ca voi veni cu Avensis. Am mai scris ca-mi pare rau ca nu am putut veni la Iasi, dar mai zic. Asta e... thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.